FIFA> Mecze towarzyskie 2018> Wrzesień | Mecze towarzyskie 2018> Wrzesień' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
13:00 | Timor Wschodni | - | Brunei | 3: 1 (2: 0) | |
FIFA> Eliminacje do Mistrzostw Świata Kobiet 2017/2018> Grupa 5 | Eliminacje do Mistrzostw Świata Kobiet 2017/2018> Grupa 5' granica = '0' /> | ||||
15:55 | Islandia | - | Niemcy | 0: 2 (0: 1) | |
FIFA> Mecze towarzyskie kobiet 2018> Wrzesień | Mecze towarzyskie kobiet 2018> Wrzesień' border = '0' /> | ||||
04:00 | ZASTOSOWANIA | - | czerwony pieprz | 3: 0 (2: 0) | |
14:00 | Łotwa | - | Litwa | 4: 0 (3: 0) | |
20:00 | Francja | - | Meksyk | 4: 0 (1: 0) | |
FIFA> Mecze towarzyskie U18 2018> Wrzesień | Mecze towarzyskie U18 2018> Wrzesień' border = '0' /> | ||||
10:00 | indyk | - | Kazachstan | 0: 1 (0: 1) | |
CONCACAF> Mistrzostwa Kobiet QF 2018 Strefa Karaibów> Runda finałowa | |||||
01:00 | Trynidad i Tobago | - | Jamajka | 1: 4 (1: 0) | |
Albania> Górna kategoria 2018/2019 | Kategoria Superiore 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:45 | Myśliwiec Gjirokastra | - | Flamurtari Vlora | 0: 1 (0: 1) | |
18:45 | FC Partizani | - | KS Kastrioti | 1: 0 (1: 0) | |
Algieria> Ligue 1 2018/2019 | Ligue 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
piąta po południu | CR Bélouizdad | - | DRB Tadjenanet | 2: 1 (0: 0) | |
piąta po południu | AS Aïn M'lila | - | JS Kabylie | 0: 0 (0: 0) | |
piąta po południu | Paradou AC | - | Olympic Medea | 3: 0 (1: 0) | |
17:45 | USM Bel Abbes | - | MC Oran | 3: 1 (2: 0) | |
17:45 | MO Béjaïa | - | CS Constantine | 1: 0 (1: 0) | |
20:00 | CA Bordj Bou Arreridj | - | NA Hussein Dey | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | JS Saoura | - | USM Alger | 3: 0 (3: 0) | |
21:00 | MC Alger | - | ES Setif | 0: 1 (0: 0) | |
Argentyna> First Division 2018/2019 | Pierwsza liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
01:00 | San Martin de San Juan | - | Huragan | 1: 2 (1: 2) | |
17:15 | Obrona i sprawiedliwość | - | Belgrano z Kordoby | 1: 1 (0: 1) | |
19:30 | Banfield | - | Patronat Parany | 1: 0 (1: 0) | |
21:45 | Warsztaty w Kordobie | - | Godoy Cruz | 1: 0 (0: 0) | |
Argentyna> First National B 2018/2019 | First National B 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Instytut Kordoby | - | Rolnictwo Carlosa Casaresa | 0: 1 (0: 0) | |
01:05 | Temperley | - | Villa Dalmine | 0: 2 (0: 0) | |
18:00 | Sarmiento de Junín | - | Athletic Rafaela | 1: 1 (0: 0) | |
19:30 | Ferro Carril Oeste | - | Guillermo Brown z Puerto Madryn | 2: 0 (2: 0) | |
19:30 | Brown de Adrogué | - | Olympus z Bahía Blanca | 3: 0 (2: 0) | |
20:05 | Chacarita Juniors | - | Platense | 0: 2 (0: 1) | |
Argentyna> Primera B Metropolitana 2018/2019 | First Metropolitan B 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:05 | Almirante Brown użytkownika Isidro Casanova | - | Wszyscy chłopcy | 2: 0 (1: 0) | |
Armenia> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FC Alashkert | - | Artsakh FC | 6: 0 | |
13:00 | Pyunik FC | - | Lori FC | 0: 3 | |
13:00 | FC Banants | - | Gandzasar Kapan | 1: 0 | |
16:00 | FC Ararat-Armenia | - | Shirak FC | 3: 1 | |
Australia> Finały NPL Nowa Południowa Walia 2018> Wstępny finał | Finały NPL Nowa Południowa Walia 2018> Wstępny finał' border = '0' /> | ||||
10:30 | Warszawa 58 | - | APIA Leichhardt Tigers | 3: 5 (1: 0, 1: 1, 1: 1) pso | |
Australia> Finały NPL Northern NSW 2018> Półfinał | Finały NPL Northern NSW 2018> Półfinał' border = '0' /> | ||||
06:30 | Edgeworth FC | - | Lambton jaffas | 3: 2 (0: 0, 1: 1) aet | |
Australia> Finały NPL Western Australia 2018> Duży półfinał | NPL Western Australia 2018 finały> Major półfinał' border = '0' /> | ||||
08:00 | Perth SC | - | Perth Glory (Y) | 2: 4 (1: 1, 2: 2, 3: 3) pso | |
Australia> Finały NPL Western Australia 2018> Mniejszy półfinał | NPL Western Australia 2018 finały> Mniejszy półfinał' border = '0' /> | ||||
12:00 | Cockburn City SC | - | Bayswater City SC | 5: 4 (2: 1, 3: 3, 3: 3) pso | |
Australia> Finały NPL South Australia 2018> Finał | Finały NPL Australia Południowa 2018> Finał' border = '0' /> | ||||
10:30 | Campbelltown City SC | - | Adelaide City FC | 1: 0 (0: 0) | |
Australia> Finały NPL Capital Football 2018> Finał wstępny | Finały NPL Capital Football 2018> Finał wstępny' border = '0' /> | ||||
07:00 | Canberra FC | - | Cooma FC | 5: 0 (1: 0) | |
Australia> NPL Tasmania 2018 | NPL Tasmania 2018>' border = '0' /> | ||||
05:00 | South Hobart FC | - | Northern Rangers | 3: 1 (2: 0) | |
05:00 | Hobart Zebras | - | Launceston City FC | 4: 4 (2: 2) | |
05:00 | Kingborough Lions United | - | Devonport City | 0: 4 (0: 2) | |
05:00 | Clarence United | - | Olympia FC Warriors | 1: 1 (1: 1) | |
Austria> Bundesliga 2018/2019 | Bundesliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Austria Wiedeń | - | SV Mattersburg | 2: 1 (0: 1) | |
16:00 | SCR Altach | - | SKN St. Pölten | 1: 2 (0: 1) | |
16:00 | FC Wacker Innsbruck | - | TSV Hartberg | 2: 1 (1: 1) | |
Austria> 2. Liga 2018/2019 | 2. Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Austria Lustenau | - | FC Liefering | 1: 0 (1: 0) | |
Austria> Liga Regionalna połowa 2018/2019 | Liga Regionalna połowa 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | TuS Bad Gleichenberg | - | Pasy łączące | 3: 1 (2: 0) | |
17:30 | Grazer AK | - | FC Gleisdorf 09 | 2: 2 (2: 2) | |
Austria> Regionalliga West (-2019) 2018/2019 | Liga Regionalna Zachód (-2019) 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SV Wörgl | - | SCR Altach (A) | 0: 4 (0: 1) | |
14:00 | USK Maximarkt Anif | - | FC Kitzbühel | 2: 0 (2: 0) | |
15:00 | FC Kufstein | - | TSV St. Johann | 1: 3 (0: 2) | |
15:00 | FC Dornbirn | - | SV Wals-Grünau | 2: 0 (1: 0) | |
piąta po południu | SC Schwaz | - | FC Langenegg | 3: 1 (1: 0) | |
Białoruś> Mistrzostwa 2018 | Cempionat 2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Dniepr Mohylew | - | Luch Minsk | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | FK Isloch Mińsk | - | FK Gomel | 0: 1 (0: 1) | |
17:30 | Dinamo Brest | - | FK Mińsk | 2: 1 (1: 1) | |
Belgia> Pierwsza klasa A 2018/2019 | Pierwsza klasa A 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
piąta po południu | AS Eupen | - | Standardowy korek | 2: 1 (0: 1) | |
19:00 | Sporting Lokeren | - | Waasland-Beveren | 1: 0 (0: 0) | |
19:00 | Sint-Truidense VV | - | KV Ostend | 1: 0 (0: 0) | |
19:30 | Sporting Charleroi | - | Royal Excel Mouscron | 3: 1 (2: 0) | |
Belgia> Eerste Klasse B 2018/2019 Okres 1 | Pierwsza klasa B 2018/2019 Okres 1>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Oud-Heverlee Leuven | - | KVC Westerlo | 1: 3 (0: 1) | |
19:30 | KSV Roeselare | - | Lommel SK | 2: 2 (1: 2) | |
Belgia> U18 Elite 2018/2019 | U18 Elite 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:30 | KRC Genk | - | Sporting Charleroi | 2: 0 | |
12:30 | Sint-Truidense VV | - | Club Brugge KV | 3: 5 | |
13:00 | Standardowy korek | - | Oud-Heverlee Leuven | 1: 2 | |
13:00 | Cercle Bruges | - | KV Mechelen | 0: 3 | |
13:30 | Sporting Lokeren | - | KAA Gent | 3: 2 | |
Belgia> U16 Elite 2018/2019 | U16 Elite 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:30 | SV Zulte Waregem | - | RSC Anderlecht | 0: 3 | |
13:00 | KAA Gent | - | Sporting Lokeren | 2: 4 | |
13:00 | Sporting Charleroi | - | KRC Genk | 0: 7 | |
13:00 | Club Brugge KV | - | Sint-Truidense VV | 2: 5 | |
13:15 | KV Mechelen | - | Cercle Bruges | 3: 2 | |
14:00 | Oud-Heverlee Leuven | - | Standardowy korek | 4: 2 | |
Boliwia> Professional League 2018 Clausura | Profesjonalna Liga 2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Sport Boys Warnes | - | National Potosí | 2: 1 (2: 0) | |
20:00 | Club Aurora | - | Najsilniejszy | 1: 2 (0: 2) | |
21:00 | Bolivar | - | Jorge Wilstermann | 2: 1 (1: 0) | |
22:15 | Royal Pari | - | CD Guabirá | 2: 1 (0: 0) | |
Bośnia i Hercegowina> Premier Liga 2018/2019 | Premier Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Tuzla City | - | Zvijezda 09 Bijeljina | 3: 1 (2: 0) | |
16:00 | FK Krupa | - | Zrinjski Mostar | 1: 2 (1: 1) | |
16:00 | Pracownik Bijeljina | - | NK GOŠK Gabela | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | FK Mladost Doboj-Kakanj | - | Sloboda Tuzla | 1: 0 (1: 0) | |
19:00 | Stalowa Zenica | - | FK Sarajevo | 0: 0 (0: 0) | |
Brazylia> Serie A 2018 | Série A 2018>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Victoria - BA | - | Ameryka - MG | 1: 0 (0: 0) | |
20:00 | Grêmio Porto Alegre | - | Botafogo - RJ | 4: 0 (2: 0) | |
23:00 | Vasco da gama | - | Santos FC | 0: 3 (0: 1) | |
Brazylia> Série B 2018 | Série B 2018>' border = '0' /> | ||||
01:30 | czarny most | - | Villa Nova - GO | 1: 1 (1: 0) | |
01:30 | CR Brazylia - AL | - | Sampaio Corrêa - MA | 2: 1 (1: 0) | |
20:30 | Avaí - SC | - | Figueirense - SC | 0: 1 (0: 1) | |
23:00 | Goias | - | siła | 3: 1 (2: 0) | |
Bułgaria> Parva Liga 2018/2019 | Parva Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Wrzesień Sofia | - | Etar Veliko Tarnovo | 0: 2 (0: 1) | |
16:45 | Botev Plovdiv | - | CSKA Sofia | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Levski Sofia | - | PFC Beroe | 1: 0 (0: 0) | |
Kanada> Liga Piłkarska 2018 | Liga Piłkarska 2018>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Serbskie Białe Orły | - | Brantford Galaxy | 0: 1 | |
01:30 | SC Waterloo | - | Hamilton City | 3: 0 | |
Chile> Pierwsza Liga 2018 | Pierwsza dywizja 2018>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Uniwersytet Chile | - | Sports Temuco | 2: 1 (1: 0) | |
16:00 | Iquique | - | O'Higgins | 3: 1 (3: 0) | |
19:00 | święty Louis | - | Audax Italiano | 0: 0 (0: 0) | |
21:30 | Unia Hiszpańska | - | Uniwersytet Katolicki | 1: 1 (0: 1) | |
Chiny> Super League 2018 | Super League 2018>' border = '0' /> | ||||
12:35 | Dalian Yifang FC | - | Shandong Luneng | 4: 3 (2: 0) | |
12:35 | Guangzhou R&F | - | Tianjin Teda | 2: 0 (1: 0) | |
12:35 | Hebei China Fortune FC | - | Szanghaj SIPG | 1: 1 (1: 1) | |
Chiny> League One 2018 | League One 2018>' border = '0' /> | ||||
08:30 | Oczekiwanie | - | Shijiazhuang Ever Bright | 2: 1 (1: 0) | |
12:30 | Heilongjiang Lawa Wiosna | - | Yanbian FC | 2: 0 (0: 0) | |
12:30 | Zhèjiāng Yìténg | - | Meizhou Meixian Techand | 3: 3 (2: 3) | |
12:30 | Meizhou Hakka | - | Szanghaj Shenxin | 2: 1 (2: 0) | |
13:00 | Xinjiang Tianshan Leopard FC | - | Wuhan Zall FC | 0: 5 (0: 3) | |
Kolumbia> Pierwsze zamknięcie A 2018 | Pierwsze zamknięcie A 2018>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Boyacá Chicó | - | Kapitał | 0: 1 (0: 1) | |
22:00 | Athletic Huila | - | Leones FC | 2: 3 (1: 2) | |
Kostaryka> Otwarcie pierwszej ligi 2018/2019 | First Division 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
20:30 | AD Carmelita | - | Miejska Grecja | 1: 2 (1: 2) | |
Chorwacja> 1. HNL 2018/2019 | 1. HNL 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Slaven Belupo | - | Hajduk Split | 1: 1 (1: 1) | |
20:00 | NK Osijek | - | Lokomotiva Zagreb | 2: 1 (1: 0) | |
Chorwacja> 2 HNL 2018/2019 | 2. HNL 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:30 | NK Solin | - | Hajduk Split II | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | Dinamo Zagreb II | - | NK BSK Bijelo Brdo | 3: 1 (0: 1) | |
18:00 | NK Zadar | - | HNK Šibenik | 0: 2 (0: 1) | |
18:30 | NK Varaždin SN | - | NK Lučko | 1: 0 (1: 0) | |
Cypr> First Division 2018/2019 | Pierwsza liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | AEL Limassol | - | Doxa Katokopias FC | 2: 0 (1: 0) | |
18:00 | Paphos FC | - | Anorthosis Famagusta FC | 1: 1 (0: 1) | |
Czechy> I liga piłkarska 2018/2019 | 1. liga piłkarska 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Slovan Liberec | - | Baník Ostrava | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | FC FASTAV Zlín | - | 1. FK Příbram | 3: 0 (3: 0) | |
16:00 | FK Mladá Boleslav | - | FK Teplice | 1: 1 (0: 0) | |
16:00 | SFC Opava | - | FK Jablonec | 2: 0 (1: 0) | |
18:00 | Slavia Praga | - | Viktoria Plzeň | 4: 0 (2: 0) | |
Czechy> II liga piłkarska 2018/2019 | II liga piłkarska 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
09:15 | FK Pardubice | - | Czeskie Budejovice | 2: 0 (0: 0) | |
09:15 | FK Baník Sokolov | - | Viktoria Zizkov | 1: 0 (0: 0) | |
Dania> Superliga 2018/2019 | Superliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | SønderjyskE | - | Hobro I. | 1: 1 (1: 0) | |
Dania> 1. Division 2018/2019 | 1. Dywizja 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:30 | FC Fredericia | - | HB Køge | 3: 1 (0: 1) | |
12:30 | Lyngby BK | - | Viborg FF | 0: 5 (0: 1) | |
12:30 | Næstved BK | - | FC Roskilde | 3: 1 (0: 1) | |
Dania> 2. liga, pula 1 2018/2019 | 2. Dywizja - pula 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Vejgaard BK | - | Tarup-Paarup IF | 1: 2 (1: 1) | |
13:00 | Dalum IF | - | Brabrand IF | 0: 1 (0: 1) | |
13:00 | Jammerbugt FC | - | Skive I. | 2: 0 (1: 0) | |
13:00 | Odder IGF | - | FC Sydvest 05 | 1: 1 (1: 0) | |
13:00 | Aarhus Fremad | - | Kolding IF | 1: 1 (1: 0) | |
Dania> 2. liga, pula 2 2018/2019 | 2. Dywizja - pula 2 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Skovshoved IF | - | Vanløse IF | 1: 1 (0: 1) | |
12:00 | Hellerup I. | - | Slagelse B&I | 3: 3 (1: 0) | |
13:00 | BK Marienlyst | - | BK Avarta | 1: 4 (0: 1) | |
13:00 | Hillerød GI | - | BK Frem Copenhagen | 2: 1 (0: 0) | |
13:00 | Middelfart Boldklub | - | Brønshøj BK | 3: 1 (2: 0) | |
14:00 | B.93 Kopenhaga | - | AB Gladsaxe | 1: 4 (1: 1) | |
Dania> Młodzieżowa Liga Chłopców U19 2018/2019 | Młodzież U19 Drenge Ligaen 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Aarhus GF | - | SønderjyskE | 1: 2 (1: 1) | |
12:00 | Aalborg BK | - | Esbjerg fB | 2: 4 (2: 0) | |
12:00 | Odense BK | - | FC Kopenhaga | 2: 3 (2: 2) | |
12:00 | Silkeborg IF | - | Brøndby IF | 2: 1 (1: 1) | |
Dania> Liga Juniorów U19 Chłopców 2018/2019 | Młodzieżowe Ligi Chłopców U19 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
11:00 | B.93 Kopenhaga | - | AB Gladsaxe | 1: 2 (0: 1) | |
12:00 | Randers SK Freja | - | Hvidovre IF | 1: 1 (0: 1) | |
13:15 | FC Roskilde | - | AC Horsens | 5: 0 (2: 0) | |
13:30 | HB Køge | - | Hellerup I. | 1: 1 (1: 1) | |
14:00 | Thisted FC | - | Næstved BK | 2: 0 (0: 0) | |
Dania> Młodzież B U17 Drenge Ligaen 2018/2019 | Młodzież B U17 Drenge Ligaen 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:45 | Aarhus GF | - | SønderjyskE | 4: 1 (2: 1) | |
14:15 | Aalborg BK | - | Esbjerg fB | 1: 2 (1: 2) | |
14:15 | Odense BK | - | FC Kopenhaga | 4: 4 (1: 1) | |
14:30 | Silkeborg IF | - | Brøndby IF | 2: 2 (0: 1) | |
Dania> Youth B U17 Boys Division 2018/2019 | Młodzieżowe B do 17 lat chłopców 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
11:00 | HB Køge | - | Hellerup I. | 3: 1 (1: 0) | |
11:00 | Slagelse B&I | - | Hvidovre IF | 0: 0 (0: 0) | |
13:15 | FC Roskilde | - | AC Horsens | 2: 2 (2: 0) | |
14:00 | Thisted FC | - | Næstved BK | 0: 2 (0: 0) | |
Ekwador> Serie A 2018 Second Stage | Drugi etap Serie A 2018>' border = '0' /> | ||||
21:30 | Uniwersytet Katolicki | - | Narodowy | 1: 2 (0: 2) | |
Egipt> Premiership 2018/2019 | Premiership 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
20:00 | ENPPI | - | Zamalek | 1: 4 (0: 2) | |
Anglia> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Leicester City | - | Liverpool FC | 1: 2 (0: 2) | |
15:00 | Brighton & Hove Albion | - | Fulham FC | 2: 2 (0: 1) | |
15:00 | Chelsea FC | - | AFC Bournemouth | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | Kryształowy Pałac | - | Southampton FC | 0: 2 (0: 0) | |
15:00 | Everton FC | - | Huddersfield Town | 1: 1 (1: 1) | |
15:00 | West Ham United | - | Wolverhampton Wanderers | 0: 1 (0: 0) | |
17:30 | Manchester | - | Newcastle United | 2: 1 (1: 1) | |
Anglia> Mistrzostwa 2018/2019 | Mistrzostwa 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Birmingham City | - | Queens Park Rangers | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Brentford FC | - | Nottingham Forest | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | Reading FC | - | Sheffield Wednesday | 1: 2 (0: 1) | |
15:00 | Hull City | - | Hrabstwo Derby | 1: 2 (0: 1) | |
15:00 | Preston North End | - | Bolton Wanderers | 2: 2 (2: 2) | |
15:00 | Sheffield United | - | Aston Villa | 4: 1 (3: 0) | |
15:00 | West Bromwich Albion | - | Stoke city | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | Wigan Athletic | - | Rotherham United | 1: 0 (0: 0) | |
17:30 | Millwall FC | - | Swansea City | 1: 2 (0: 0) | |
Anglia> League One 2018/2019 | League One 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Accrington Stanley | - | Scunthorpe United | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Barnsley FC | - | Gillingham FC | 2: 1 (2: 0) | |
15:00 | Burton Albion | - | AFC Wimbledon | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | Coventry City | - | Rochdale AFC | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Miasto Fleetwood | - | Bradford City | 2: 1 (1: 1) | |
15:00 | Peterborough United | - | Doncaster Rovers | 1: 1 (0: 1) | |
15:00 | Portsmouth FC | - | Plymouth Argyle | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | Miasto Shrewsbury | - | Bristol Rovers | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Southend United | - | Charlton Athletic | 1: 2 (0: 0) | |
15:00 | Sunderland AFC | - | Oxford United | 1: 1 (0: 1) | |
15:00 | Walsall FC | - | Blackpool FC | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Wycombe Wanderers | - | Luton Town | 1: 1 (1: 0) | |
Anglia> League Two 2018/2019 | League Two 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Bury FC | - | Morecambe FC | 3: 2 (2: 1) | |
15:00 | Cheltenham Town | - | Colchester United | 1: 3 (0: 2) | |
15:00 | Crewe Alexandra | - | Macclesfield Town | 3: 0 (2: 0) | |
15:00 | Exeter City | - | Lincoln City | 0: 3 (0: 2) | |
15:00 | Grimsby Town | - | Yeovil Town | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Mansfield Town | - | Carlisle United | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Northampton Town | - | Tranmere Rovers | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Hrabstwo Notts | - | Forest Green Rovers | 1: 3 (0: 1) | |
15:00 | Oldham Athletic | - | Crawley Town | 2: 1 (1: 1) | |
15:00 | Port Vale FC | - | Hrabstwo Newport | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | Stevenage FC | - | Cambridge United | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Swindon Town | - | Milton Keynes Dons | 1: 1 (0: 1) | |
Anglia> National League 2018/2019 | Liga Narodowa 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Barrow AFC | - | Solihull Moors | 1: 2 (0: 0) | |
15:00 | Boreham Wood | - | Braintree Town | 1: 1 (1: 0) | |
15:00 | Chesterfield FC | - | Leyton Orient | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Dagenham i Redbridge | - | Salford City | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Dover Athletic | - | Barnet FC | 1: 2 (0: 2) | |
15:00 | Ebbsfleet United | - | AFC Fylde | 1: 3 (0: 0) | |
15:00 | Gateshead FC | - | Maidstone United | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Miasto Harrogate | - | Eastleigh FC | 4: 0 (1: 0) | |
15:00 | Havant & Waterlooville | - | Hartlepool United | 1: 2 (0: 1) | |
15:00 | Maidenhead United | - | Bromley FC | 2: 2 (1: 0) | |
15:00 | Sutton United | - | Miasto Halifax | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Wrexham AFC | - | Aldershot Town | 2: 0 (0: 0) | |
Anglia> National League North 2018/2019 | National League North 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | AFC Telford United | - | Ashton United | 2: 1 | |
15:00 | Blyth Spartans | - | Altrincham FC | 2: 1 | |
15:00 | Boston United | - | Kidderminster Harriers | 0: 2 | |
15:00 | Brackley Town | - | Chorley FC | 2: 2 | |
15:00 | Curzon Ashton | - | Gmina Nuneaton | 0: 1 | |
15:00 | Darlington FC | - | Alfreton Town | 0: 1 | |
15:00 | Guiseley AFC | - | Chester FC | 1: 1 | |
15:00 | Hereford FC | - | York City | 1: 1 | |
15:00 | Southport FC | - | Spennymoor Town | 1: 1 | |
15:00 | Hrabstwo Stockport | - | Leamington | 3: 1 | |
Anglia> National League South 2018/2019 | National League South 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Chelmsford City | - | Slough Town | 0: 1 | |
15:00 | Chippenham Town | - | Concord Rangers | 4: 1 | |
15:00 | Dulwich Hamlet | - | Gmina Hampton & Richmond | 0: 2 | |
15:00 | East Thurrock United | - | Bath City | 1: 0 | |
15:00 | Hungerford Town | - | Gloucester City | 1: 2 | |
15:00 | Miasto St. Albans | - | Dartford FC | 2: 0 | |
15:00 | Torquay United | - | Miasto Hemel Hempstead | 2: 0 | |
15:00 | Wealdstone FC | - | Truro City | 3: 0 | |
15:00 | Welling United FC | - | Oxford City | 3: 2 | |
15:00 | Weston-super-Mare AFC | - | Gmina Eastbourne | 0: 1 | |
15:00 | Woking FC | - | Billericay Town | 2: 1 | |
Anglia> U23 Premier League Div. 2 2018/2019 | U23 Premier League Div. 2 2018/2019> 'border =' 0 '/> | ||||
12:00 | Newcastle United U23 | - | Reading FC U23 | 2: 4 (2: 4) | |
13:00 | Fulham FC U23 | - | Southampton FC do 23 lat | 1: 1 (0: 0) | |
Anglia> U18 Premier League 2018/2019 North | U18 Premier League 2018/2019 North>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Newcastle United | - | Wolverhampton Wanderers | 1: 0 (1: 0) | |
11:00 | Stoke city | - | Liverpool FC | 1: 2 (0: 0) | |
Anglia> U18 Premier League 2018/2019 South | U18 Premier League 2018/2019 South>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Chelsea FC | - | Arsenal FC | 3: 1 (1: 0) | |
11:00 | West Ham United | - | Fulham FC | 4: 1 (1: 0) | |
11:00 | Leicester City | - | Swansea City | 1: 0 (0: 0) | |
11:30 | Southampton FC | - | Tottenham Hotspur | 2: 5 (1: 2) | |
Anglia> U18 Premier League 2018/2019 North | U18 Premier League 2018/2019 North>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Manchester | - | Hrabstwo Derby | 2: 2 (0: 1) | |
Anglia> U18 Premier League 2018/2019 South | U18 Premier League 2018/2019 South>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Reading FC | - | Brighton & Hove Albion | 3: 2 (2: 1) | |
Anglia> U18 Premier League 2018/2019 North | U18 Premier League 2018/2019 North>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Middlesbrough FC | - | Manchester United | 3: 1 (2: 1) | |
Anglia> U18 Premier League 2018/2019 South | U18 Premier League 2018/2019 South>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Aston Villa | - | Norwich City | 7: 1 (1: 0) | |
Anglia> U18 Youth Alliance 2018/2019 Dywizja Północno-Wschodnia | Sojusz Młodzieży U18 2018/2019, Dywizja Północno-Wschodnia>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Hartlepool United | - | Huddersfield Town (U17) | 4: 0 | |
11:00 | Bradford City | - | Grimsby Town | 0: 3 | |
11:00 | Chesterfield FC | - | Rotherham United | 4: 0 | |
12:00 | Hrabstwo Notts | - | Oldham Athletic | 4: 3 | |
12:00 | Mansfield Town | - | Lincoln City | 3: 3 | |
Estonia> Liga Mistrzów 2018 | Liga Mistrzów 2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | FC Kuressaare | - | Przyszłość Viljandi | 1: 4 (0: 1) | |
11:00 | Zespół Paide City | - | JK Tammeka | 2: 1 (2: 0) | |
14:00 | FCI Levadia | - | JK Tallinna Kalev | 3: 2 (3: 1) | |
Wyspy Owcze> Effodeildin 2018 | Effodeildin 2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | HB Tórshavn | - | AB Argir | 3: 0 (2: 0) | |
15:00 | NSÍ Runavík | - | B36 Tórshavn | 1: 2 (0: 1) | |
15:00 | TB Tvøroyri / FC Suðuroy / Royn | - | EB / Stream | 2: 1 (1: 1) | |
16:00 | Skala IF | - | 07 West | 5: 0 (3: 0) | |
Finlandia> Veikkausliiga 2018 | Veikkausliiga 2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | SJK Seinäjoki | - | Kuopio PS | 1: 2 (1: 0) | |
Finlandia> Ykkönen 2018 | Numer jeden 2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Rok FF | - | KPV Kokkola | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | Klub 04 | - | JJK Jyväskylä | 2: 2 (0: 1) | |
15:00 | AC Oulu | - | Helsinki IFK | 2: 1 (2: 0) | |
15:00 | AC Kajaani | - | KTP | 3: 1 (1: 1) | |
Francja> Ligue 1 2018/2019 | Ligue 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Olympic Nimes | - | Paris Saint Germain | 2: 4 (0: 2) | |
19:00 | Angers SCO | - | Lille OSC | 1: 0 (0: 0) | |
19:00 | Dijon FCO | - | SM Caen | 0: 2 (0: 1) | |
19:00 | EA Guingamp | - | Toulouse FC | 1: 2 (1: 2) | |
19:00 | Stadion w Reims | - | Montpellier HSC | 0: 1 (0: 0) | |
19:00 | RC Strasbourg | - | FC Nantes | 2: 3 (1: 2) | |
Francja> Ligue 2 2018/2019 | Ligue 2 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC Metz | - | Obiektyw RC | 2: 0 (0: 0) | |
Francja> National 2018/2019 | Krajowy 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Stadion Laval | - | US Concarneau | 2: 0 (0: 0) | |
Francja> Narodowe Mistrzostwa Młodzieży Gr.A 2018/2019 | Młodzieżowy Championat National Gr.A 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Paris FC | - | US Orleans | 1: 1 | |
Francja> Narodowe Mistrzostwa Młodzieży Gr.B 2018/2019 | Młodzieżowy Championat National Gr.B 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | RC Strasbourg | - | US Torcy | 3: 2 | |
Francja> Młodzieżowe Mistrzostwa Krajowe Gr.C 2018/2019 | Narodowe Mistrzostwa Młodzieży Gr.C 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Trélissac FC | - | FC Nantes | 2: 4 | |
Francja> Młodzieżowe Mistrzostwa Narodowe Gr.D 2018/2019 | Narodowe Mistrzostwa Młodzieży Gr.D 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | AS Cannes | - | OGC Nice | 2: 0 | |
14:30 | Castelnau Le Cres FC | - | SC Toulon | 4: 2 | |
Gruzja> Erovnuli Liga 2018 | Erovnuli Liga 2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Kolkheti Poti | - | Dila Gori | 0: 2 (0: 1) | |
Niemcy> Bundesliga 2018/2019 | Bundesliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:30 | 1899 Hoffenheim | - | Sc freiburg | 3: 1 (0: 1) | |
14:30 | Bayer Leverkusen | - | VfL Wolfsburg | 1: 3 (1: 1) | |
14:30 | Eintracht Frankfurt | - | Werder Brema | 1: 2 (0: 1) | |
14:30 | FC Augsburg | - | Bor. Mönchengladbach | 1: 1 (1: 0) | |
14:30 | 1. FC Nürnberg | - | 1. FSV Mainz 05 | 1: 1 (0: 1) | |
17:30 | VfB Stuttgart | - | Bayern Monachium | 0: 3 (0: 1) | |
Niemcy> 2.Bundesliga 2018/2019 | 2. Bundesliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Arminia Bielefeld | - | Jahn Regensburg | 5: 3 (3: 2) | |
12:00 | MSV Duisburg | - | SpVgg Greuther Fürth | 0: 1 (0: 1) | |
Niemcy> 3. Liga 2018/2019 | 3. Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Hallescher FC | - | VfL Osnabrück | 1: 1 (0: 0) | |
13:00 | Prussia Munster | - | KFC Uerdingen 05 | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | SV Meppen | - | Hansa Rostock | 1: 3 (0: 2) | |
13:00 | Wurzburger Kickers | - | SV Wehen Wiesbaden | 3: 1 (1: 1) | |
13:00 | SpVgg Unterhaching | - | Eintracht Braunschweig | 3: 0 (1: 0) | |
13:00 | Karlsruher SC | - | Fan sportu Lotte | 1: 3 (1: 3) | |
Niemcy> Regionalliga Nord 2018/2019 | Regionalliga Nord 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Frekwencja Flensburg 08 | - | VfL Oldenburg | 1: 0 (0: 0) | |
13:00 | SSV Jeddeloh | - | Czarno-biały Rehden | 2: 1 (1: 0) | |
Niemcy> Regionalliga Nordost 2018/2019 | Regionalliga Nordost 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Bischofswerdaer FV | - | Hertha BSC II | 0: 1 (0: 0) | |
13:05 | BFC Dynamo | - | 1. FC Lok Leipzig | 1: 0 (1: 0) | |
13:30 | Czerwony i biały Erfurt | - | FSV Budissa Bautzen | 1: 0 (1: 0) | |
Niemcy> Regionalliga West 2018/2019 | Liga Regionalna Zachód 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SG Wattenscheid 09 | - | Rot-Weiß Oberhausen | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | Alemannia Aachen | - | SV Rödinghausen | 1: 1 (0: 0) | |
13:00 | Viktoria Cologne | - | SC Wiedenbrück | 3: 0 (1: 0) | |
13:00 | SV Lippstadt 08 | - | TV Herkenrath | 2: 1 (1: 0) | |
13:00 | Bor Mönchengladbach II | - | Wuppertal SV | 2: 1 (1: 0) | |
13:00 | SV 19 Straelen | - | 1. FC Kaan-Marienborn | 3: 2 (0: 1) | |
Niemcy> Regionalliga Südwest 2018/2019 | Regionalliga Südwest 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FC 08 Homburg | - | 1899 Hoffenheim II | 1: 2 (1: 0) | |
13:00 | FC-Astoria Walldorf | - | 1. FSV Mainz 05 II | 0: 2 (0: 0) | |
13:00 | FK Pirmasens | - | SC Freiburg II | 1: 4 (0: 1) | |
13:00 | SV 07 Elversberg | - | SSV Ulm 1846 | 0: 1 (0: 0) | |
Niemcy> Regionalliga Bayern 2018/2019 | Liga Regionalna Bayern 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | 1. FC Nürnberg II | - | SV Heimstetten | 3: 0 (1: 0) | |
13:00 | FV Illertissen | - | SV Schalding-Heining | 0: 2 (0: 2) | |
13:00 | SpVgg Greuther Fürth II | - | TSV 1860 Rosenheim | 0: 1 (0: 1) | |
13:00 | Wacker Burghausen | - | TSV Buchbach | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | FC Ingolstadt 04 II | - | VfR Garching | 3: 0 (2: 0) | |
Niemcy> Bayernliga Nord 2018/2019 | Bayernliga Nord 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SpVgg Bayern Hof | - | FSV Erlangen-Bruck | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | Würzburger FV | - | SpVgg Jahn Forchheim | 3: 1 (2: 0) | |
15:00 | DJK Gebenbach | - | SpVgg Ansbach | 5: 2 (3: 2) | |
15:00 | TSV Aubstadt | - | ASV Neumarkt | 6: 0 (2: 0) | |
15:00 | ATSV Erlangen | - | Würzburger Kickers II | 3: 0 (1: 0) | |
Niemcy> Bayernliga Süd 2018/2019 | Bayernliga Süd 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SV Pullach | - | TuS Holzkirchen | 3: 1 (3: 1) | |
15:00 | FC Ismaning | - | DJK Vilzing | 3: 1 (0: 1) | |
15:00 | TSV Kottern-St. Mang | - | TSV Noerdlingen | 4: 0 (2: 0) | |
16:00 | FC Unterföhring | - | SV Kirchanschöring | 2: 2 (1: 2) | |
Niemcy> Bremenliga 2018/2019 | Bremenliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | TuS Schwachhausen | - | ESC Geestemünde | 2: 3 (2: 0) | |
14:00 | Blumenthaler SV | - | OSC Bremerhaven | 1: 1 (0: 0) | |
Niemcy> Hessenliga 2018/2019 | Hessenliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Turecki Power Friedberg | - | FC Ederbergland | 4: 0 (2: 0) | |
14:00 | FC Giessen | - | Hessen Kassel | 3: 1 (1: 1) | |
14:00 | Huenfeld SV | - | SpVgg Neu-Isenburg | 0: 2 (0: 2) | |
14:00 | Bavaria Alzenau | - | SG Barokowe miasto Fulda-Lehnerz | 2: 1 (2: 1) | |
14:00 | KSV Baunatal | - | SC Waldgirmes | 3: 0 (1: 0) | |
14:30 | FSC Lohfelden | - | SV Buchonia Flieden | 1: 1 (1: 1) | |
Niemcy> Oberliga Niedersachsen 2018/2019 | Oberliga Niedersachsen 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Unity Braunschweig II | - | Arminia Hanover | 3: 3 (2: 2) | |
15:00 | 1. FC Wunstorf | - | MTV Wolfenbüttel | 1: 2 (0: 0) | |
15:00 | Atlas Delmenhorst | - | Concord Northeim | 0: 0 (0: 0) | |
Niemcy> Oberliga Baden-Württemberg 2018/2019 | Oberliga Baden-Württemberg 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Goeppinger SV | - | 1. CfR Pforzheim | 2: 0 (1: 0) | |
13:00 | Normannia Gmuend | - | Neckarsulm Sport Union | 1: 3 (1: 0) | |
13:00 | SSV Reutlingen | - | SGV Freiberg | 4: 0 (2: 0) | |
14:00 | FC 08 Villingen | - | FC Germania Friedrichstal | 6: 3 (3: 1) | |
14:30 | SV Oberachern | - | TSV Ilshofen | 1: 1 (0: 0) | |
14:30 | FSV 08 Bissingen | - | TSG Backnang | 2: 0 (0: 0) | |
14:30 | SV Spielberg | - | FV Ravensburg | 2: 2 (0: 2) | |
14:30 | Bahlinger SC | - | Stuttgart Kickers | 2: 1 (2: 0) | |
Niemcy> Oberliga Hamburg 2018/2019 | Oberliga Hamburg 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SV Curslack-Neuengamme | - | Meiendorfer SV | 0: 0 (0: 0) | |
Niemcy> Oberliga Niederrhein 2018/2019 | Oberliga Niederrhein 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | SC Düsseldorf-West | - | VfB Homberg | 1: 3 (0: 2) | |
Niemcy> Oberliga NOFV-Nord 2018/2019 | Oberliga NOFV-Nord 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Brandenburger SC Süd | - | Lichtenberg 47 | 0: 3 (0: 3) | |
Niemcy> Oberliga NOFV-Süd 2018/2019 | Oberliga NOFV-Süd 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | VfB 1921 Krieschow | - | Jednostka FC Rudolstadt | 1: 0 (0: 0) | |
13:00 | Union Sandersdorf | - | Wacker Nordhausen II | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | BSG Chemie Leipzig | - | FC Carl Zeiss Jena II | 3: 0 (0: 0) | |
13:00 | FSV 63 Luckenwalde | - | BSG Wismut Gera | 2: 1 (0: 0) | |
14:00 | VfL Hall 96 | - | Askania Bernburg | 1: 0 (0: 0) | |
Niemcy> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2018/2019 | Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:30 | SC 07 Idar-Oberstein | - | TSG Pfeddersheim | 0: 3 (0: 3) | |
13:30 | SV Röchling Völklingen | - | Arminia Ludwigshafen | 4: 0 (1: 0) | |
14:00 | Eintracht Trier | - | FC Karbach | 4: 0 (3: 0) | |
14:30 | Hassia Bingen | - | TuS Mechtersheim | 0: 3 (0: 2) | |
14:30 | 1. FC Kaiserslautern II | - | FV Engers 07 | 0: 1 (0: 0) | |
14:30 | FC Hertha Wiesbach | - | FV 07 Diefflen | 0: 0 (0: 0) | |
Niemcy> Oberliga Westfalen 2018/2019 | Oberliga Westfalen 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC Schalke 04 II | - | 1. FC Gievenbeck | 0: 2 (0: 1) | |
Niemcy> Liga Szlezwika-Holsztyna 2018/2019 | Liga Szlezwika-Holsztyna 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | TSV Schilksee | - | PSV Union Neumünster | anulowany. | |
13:00 | SV Eutin 08 | - | Ciało TSV | 2: 3 (1: 2) | |
14:00 | TSV Bordesholm | - | Heider SV | 1: 0 (0: 0) | |
Niemcy> Młodzież DFB-Junioren-Vereinspokal 2018/2019> 1 runda | Youth DFB-Junioren-Vereinspokal 2018/2019> 1. Runda' border = '0' /> | ||||
10:00 | 1. FC Kaiserslautern | - | FC Augsburg | 1: 4 (0: 2) | |
10:00 | TuS Komet Arsten | - | Hertha BSC | 0: 5 (0: 3) | |
10:00 | 1. FC Saarbrücken | - | 1. FC Magdeburg | 0: 1 (0: 1) | |
10:00 | SG 99 Andernach | - | RB Lipsk | 0: 8 (0: 4) | |
10:00 | Viktoria Cologne | - | VfB Stuttgart | 0: 3 (0: 2) | |
10:00 | Czerwony i biały Erfurt | - | FC Schalke 04 | 0: 1 (0: 0) | |
10:00 | TeBe Berlin | - | Borussia Dortmund | 0: 1 (0: 0) | |
10:00 | VfL Bochum | - | Holstein Kiel | 6: 2 (3: 0) | |
10:00 | Hamburger SV | - | Sc freiburg | 1: 2 (1: 1) | |
10:00 | 1899 Hoffenheim | - | Bayern Monachium | 1: 3 (0: 3) | |
11:00 | FSV Frankfurt | - | FC St. Pauli | 2: 3 (0: 1) | |
12:00 | Offenburg FV | - | Sv sandhausen | 2: 4 (2: 2) | |
Niemcy> Młodzież B Bundesliga Nord / Nordost 2018/2019 | Młodzieżowa B Bundesliga Nord / Nordost 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Energy Cottbus | - | 1. FC Union Berlin | 1: 4 (0: 3) | |
12:00 | SC Borgfeld | - | Hanower 96 | 1: 2 (1: 1) | |
12:00 | RB Lipsk | - | TeBe Berlin | 5: 1 (4: 1) | |
12:00 | Hertha BSC | - | VfL Wolfsburg | 2: 2 (0: 2) | |
Niemcy> Młodzieżowa B Bundesliga West 2018/2019 | Młodzieżowa B Bundesliga Zachód 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
10:00 | FC Hennef 05 | - | Fortuna Dusseldorf | 1: 1 (0: 0) | |
10:00 | FC Schalke 04 | - | Czerwone i białe jedzenie | 1: 1 (0: 0) | |
10:00 | Prussia Munster | - | Arminia Bielefeld | 2: 0 (0: 0) | |
10:00 | Bayer Leverkusen | - | MSV Duisburg | 3: 1 (0: 0) | |
10:00 | SC Paderborn 07 | - | Borussia Dortmund | 2: 5 (1: 1) | |
14:00 | VfL Bochum | - | Bor. Mönchengladbach | 2: 1 (1: 0) | |
Niemcy> Młodzieżowa B Bundesliga South / Southwest 2018/2019 | Młodzieżowa B Bundesliga Południe / Południowy Zachód 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
10:00 | FC Ingolstadt 04 | - | 1899 Hoffenheim | 0: 4 (0: 3) | |
11:00 | 1. FC Heidenheim 1846 | - | FC Augsburg | 1: 5 (1: 3) | |
12:00 | Eintracht Frankfurt | - | VfB Stuttgart | 3: 4 (2: 2) | |
12:00 | SV Wehen Wiesbaden | - | 1. FSV Mainz 05 | 2: 4 (0: 4) | |
13:00 | Bayern Monachium | - | Stuttgart Kickers | 1: 0 (0: 0) | |
Grecja> Super League 2018/2019 | Super Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:15 | Panathinaikos | - | Lamia | 3: 1 (1: 1) | |
19:30 | Asteras Tripolis | - | AEK Athen | 0: 1 (0: 1) | |
19:30 | Atromitos | - | Xanthi FC | 0: 0 (0: 0) | |
Honduras> National League 2018/2019 Apertura | National League 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
02:15 | Postęp Hondurasu | - | Real de Minas | 0: 1 (0: 0) | |
Hongkong> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
10:30 | Dreams FC | - | Hong Kong Pegasus FC | 1: 4 (1: 2) | |
Węgry> NB I 2018/2019 | NB I 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Debrecen VSC | - | Postęp w Szombathely | 1: 1 (1: 1) | |
18:30 | Mezõkövesd-Zsóry | - | Puskás FC | 2: 0 (1: 0) | |
18:30 | Újpest FC | - | Budapest Honvéd | 0: 0 (0: 0) | |
18:30 | MTK Budapest | - | Kisvárda FC | 0: 1 (0: 1) | |
18:30 | Diósgyőr VTK | - | Paks SE | 0: 0 (0: 0) | |
Islandia> 1 liga 2018 | 1. deild 2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | JT Grand | - | ÍA Akranes | 2: 3 | |
Irlandia> First Division 2018 | Pierwsza dywizja 2018>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Longford Town | - | Cabinteely FC | 4: 1 (2: 0) | |
Izrael> Ligat ha'Al 2018/2019 | 'border =' 0 '/> | ||||
16:00 | Hapoel Ra'anana | - | Ironi kiryat shmona | 2: 1 (1: 1) | |
16:45 | Maccabi Haifa | - | FC Ashdod | 2: 0 (0: 0) | |
18:00 | Maccabi Netanya | - | Bnei Sachnin FC | 1: 1 (1: 1) | |
18:45 | Hapoel Tel Aviv | - | Hapoel Haifa | 1: 0 (0: 0) | |
Włochy> Serie A 2018/2019 | Serie A 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
piąta po południu | Bologna FC | - | Pochować | 0: 3 (0: 0) | |
19:30 | Parma Calcio 1913 | - | Juventus | 1: 2 (1: 1) | |
Włochy> Serie B 2018/2019 | Serie B 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
piąta po południu | Carpi FC | - | AS Cytadela | 0: 1 (0: 0) | |
piąta po południu | Cosenza Football | - | Hellas Verona | 0: 3 dec. | |
piąta po południu | Piłka nożna Padwa | - | Venezia FC | 1: 0 (1: 0) | |
piąta po południu | Spice Football | - | Brescia Calcio | 3: 2 (2: 2) | |
Włochy> Puchar Włoch Serie C 2018/2019> Grupa M | Puchar Włoch Serie C 2018/2019> Grupa M' border = '0' /> | ||||
19:30 | Syrakuzy amerykańskie | - | Reggina 1914 | 3: 3 (0: 1) | |
Włochy> Puchar Włoch Serie D 2018/2019> 1. runda | Coppa Italia Serie D 2018/2019> 1. Runda' border = '0' /> | ||||
14:00 | Gsd Ambrosiana | - | Ciliverghe Mazzano | 3: 2 | |
14:00 | Reggio Audace FC | - | Lentigione Football | 1: 0 | |
15:00 | AC Belluno | - | Trento Calcio 1921 | 2: 4 pso | |
15:00 | Union Arzignanochiampo | - | ASD Cartigliano | 2: 1 | |
15:00 | USD Fezzanese | - | USD Lavagnese 1919 | 2: 4 pso | |
16:30 | Axys Zola | - | Dysk SSD Mantua 1911 | 0: 1 | |
Japonia> J1 League 2018 | J1 League 2018>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Consadole Sapporo | - | Vissel Kobe | 3: 1 (1: 0) | |
10:30 | Yokohama F. Marinos | - | Kashiwa Reysol | 3: 1 (1: 0) | |
11:00 | Gamba Osaka | - | Kawasaki Frontale | 2: 0 (1: 0) | |
11:00 | Glee Iwata | - | Nagoya Grampus | 1: 6 (0: 1) | |
11:00 | Sanfrecce Hiroshima | - | Kashima Antlers | 3: 1 (2: 1) | |
11:00 | Urawa Red Diamonds | - | Cherry Osaka | 1: 2 (1: 1) | |
11:00 | Vegalta Sendai | - | Shimizu S-Pulse | 2: 1 (1: 0) | |
Japonia> J2 League 2018 | J2 League 2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | HollyHock Myth | - | Matsumoto Yamaga | 1: 1 (1: 0) | |
10:00 | Yokohama FC | - | Kyoto Sanga FC | 3: 1 (1: 0) | |
10:00 | Ventforet Kofu | - | Machida Zelvia | 0: 2 (0: 2) | |
10:00 | FC Gifu | - | Omiya Ardija | 0: 1 (0: 0) | |
10:00 | Kamatamare Sanuki | - | Tokushima Vortis | 0: 4 (0: 2) | |
10:00 | Fukuoka Wasp | - | Oita Trinita | 1: 0 (0: 0) | |
11:00 | Montedio Yamagata | - | Roasso Kumamoto | 2: 1 (1: 0) | |
11:00 | Tochigi SC | - | Okayama bażant | 0: 1 (0: 1) | |
11:00 | Oddziały Kanazawy | - | Tokyo Verdy | 0: 1 (0: 0) | |
11:00 | Renofa Yamaguchi | - | JEF United Chiba | 0: 4 (0: 1) | |
11:00 | Ehime FC | - | Albirex Niigata | 0: 0 (0: 0) | |
Japonia> J3 League 2018 | J3 League 2018>' border = '0' /> | ||||
10:30 | Kataller Toyama | - | FC Tokyo II | 0: 1 (0: 0) | |
Kosowo> Superliga 2018/2019 | Superliga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:45 | KF Llapi | - | KF Ferizaj | 5: 1 | |
15:45 | KF Feronikeli | - | KF Balkans | 1: 0 | |
Kuwejt> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:45 | Al Kuwait SC | - | Al Shabab | 4: 0 (2: 0) | |
19:00 | Al Salmiya SC | - | Al Arabi SC | 2: 1 (0: 0) | |
Łotwa> Virsliga 2018 | Virsliga 2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FK Ventspils | - | Szkoła Piłkarska FK Riga | 2: 0 (1: 0) | |
14:00 | FK Spartaks | - | FK Liepāja | 2: 2 (1: 1) | |
15:00 | Riga FC | - | Valmiera Glass ViA | 3: 0 (0: 0) | |
piąta po południu | FS Metta / LU | - | FK Jelgava | 3: 0 (1: 0) | |
Litwa> LFF Taurė 2018> Ćwierćfinały | LFF Taurė 2018> Ćwierćfinały' border = '0' /> | ||||
11:00 | Hope Vilnius | - | FC Stumbras | 0: 3 | |
Luksemburg> Nationaldivision 2018/2019 | Nationaldivision 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
piąta po południu | Victoria Rosport | - | Etzella Ettelbruck | 0: 3 | |
Meksyk> Otwarcie pierwszej ligi 2018/2019 | First Division 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Monarcas Morelia | - | Białe koguty | 1: 4 (0: 1) | |
03:00 | Puebla FC | - | CF Monterrey | 2: 1 (0: 1) | |
03:06 | Club Tijuana | - | Club Necaxa | 1: 0 (0: 0) | |
23:00 | Niebieski krzyż | - | CD Veracruz | 4: 1 (1: 0) | |
Meksyk> Promotion Premier 2018/2019 | Premier de Ascenso 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Dorados UACH | - | Klub piłkarski Tecos | 2: 1 (2: 1) | |
01:30 | Athletic Reynosa | - | Pacific F. C. | 0: 1 (0: 1) | |
02:00 | Coras z Nayarit | - | Papugi UCOL | 0: 0 (0: 0) | |
02:00 | Murcielagos FC | - | Roadrunner UAT II | 2: 2 (2: 2) | |
16:00 | Cimarrones de Sonora II | - | Jastrzębie Matamoros | 1: 1 (1: 1) | |
piąta po południu | Kojoty z Tlaxcala | - | Plaża Inter | 1: 1 (1: 1) | |
18:00 | Deportivo Toluca II | - | Pumas UNAM II | 3: 2 (3: 2) | |
22:00 | Albinegros Orizaba | - | Tuxtla FC | 0: 1 (0: 1) | |
22:00 | Prawdziwa Zamora | - | Krokodyle Tabasco | 3: 2 (3: 2) | |
23:00 | Pionierzy z Cancun | - | CF America II | 2: 2 (2: 2) | |
23:00 | Yalmakan FC | - | Tuzos z UAZ | 1: 1 (1: 1) | |
23:00 | Tepatitlan | - | Czarne lwy II | 2: 0 (2: 0) | |
Meksyk> Liga Awansów (2004-2020) 2018/2019 Apertura | Liga Awansów (2004-2020) Apertura 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Colts UAEM | - | Venados FC | 0: 0 (0: 0) | |
02:00 | Atlante | - | Dorados z Sinaloa | 1: 0 (0: 0) | |
02:08 | Roadrunner UAT | - | Górnicy Zacatecas | 1: 2 (0: 0) | |
04:30 | Cimarrones z Sonora | - | TM Soccer Club | 2: 1 (2: 0) | |
23:00 | Athletic Zacatepec | - | Alebrijes z Oaxaca | 0: 0 (0: 0) | |
Meksyk> U20 Basic Forces 2018/2019 Otwarcie | Podstawowe Siły U20 2018/2019 Otwarcie>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Niebieski krzyż | - | CD Veracruz | 0: 1 (0: 1) | |
21:00 | Club Leon | - | Pumas UNAM | 1: 0 (0: 0) | |
21:00 | UANL Tigres | - | Atlas Guadalajara | 0: 4 (0: 2) | |
22:00 | Deportivo Guadalajara | - | CF Pachuca | 2: 2 (1: 0) | |
23:45 | Club Tijuana | - | Club Necaxa | 4: 1 (2: 0) | |
Meksyk> U17 Basic Forces 2018/2019 Otwarcie | U17 Podstawowe Siły 2018/2019 Otwarcie>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Club Leon | - | Pumas UNAM | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | UANL Tigres | - | Atlas Guadalajara | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Deportivo Guadalajara | - | CF Pachuca | 1: 0 (0: 0) | |
18:00 | Niebieski krzyż | - | CD Veracruz | 0: 0 (0: 0) | |
20:45 | Club Tijuana | - | Club Necaxa | 1: 3 (0: 2) | |
Meksyk> U15 Basic Forces 2018/2019 Otwarcie | U15 Podstawowe Siły 2018/2019 Otwarcie>' border = '0' /> | ||||
15:00 | UANL Tigres | - | Club Leon | 2: 1 (0: 1) | |
16:00 | BUAP Wolves | - | CD Veracruz | 1: 1 (0: 0) | |
16:00 | Pumas UNAM | - | Club Tijuana | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | CF Pachuca | - | Niebieski krzyż | 3: 0 (3: 0) | |
16:00 | Santos Laguna | - | CF Monterrey | 2: 2 (1: 2) | |
16:00 | Club Necaxa | - | Atlas Guadalajara | 2: 1 (0: 0) | |
22:00 | CF America | - | Puebla FC | 2: 0 (1: 0) | |
22:00 | Deportivo Guadalajara | - | Monarcas Morelia | 0: 0 (0: 0) | |
Mołdawia> National Division 2018 | Wydział Krajowy 2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Hope Nisporeni | - | CS Petrocub | 1: 2 (1: 2) | |
15:00 | FC Zaria | - | FC Milsami | 3: 4 (2: 2) | |
15:00 | Dynamo Auto | - | FC Zimbru | 3: 0 grudz. | |
Czarnogóra> 1. CFL 2018/2019 | 1. CFL 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FK Rudar Pljevlja | - | FK Lovćen | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Iskra Danilovgrad | - | FK Mornar Bar | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | FK Zeta | - | FK Grbalj Radanovići | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | FK Budućnost Podgorica | - | OFK Petrovac | 1: 1 (1: 1) | |
Holandia> Eredivisie 2018/2019 | Eredivisie 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:30 | VVV Venlo | - | sc Heerenveen | 1: 1 (0: 1) | |
18:45 | PSV Eindhoven | - | Willem II | 6: 1 (4: 0) | |
18:45 | SBV Excelsior | - | ADO Den Haag | 2: 4 (0: 2) | |
19:45 | Fortune Sittard | - | FC Utrecht | 1: 1 (0: 0) | |
Holandia> Second Division 2018/2019 | Druga liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:30 | GVVV | - | Sparta Rotterdam (J) | 3: 4 (0: 3) | |
13:30 | HHC Hardenberg | - | SVV Scheveningen | 0: 1 (0: 0) | |
13:30 | Amsterdamsche FC | - | SV Spakenburg | 1: 0 (1: 0) | |
13:30 | BVV Barendrecht | - | Royal HFC | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | Ptaki IJsselmeer | - | VV Sint Bavo | 3: 3 (3: 1) | |
14:30 | VV Katwijk | - | Cossack Boys | 1: 1 (0: 0) | |
14:30 | Rijnsburgse Boys | - | Excelsior Maassluis | 2: 2 (2: 2) | |
15:00 | Prędkość (J) | - | Młody Almere City FC | 1: 1 (0: 1) | |
Holandia> Trzecia Liga Sobota 2018/2019 | Trzecia Liga Sobota 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:30 | AFC Ajax w sobotę | - | ASWH Ido Craft | 2: 2 (1: 0) | |
13:30 | DVS'33 | - | ASV De Dijk | 6: 0 (4: 0) | |
13:30 | ODIN '59 | - | Harkemase Boys | 2: 1 (0: 0) | |
13:30 | SteDoCo | - | VV Noordwijk | 2: 2 (1: 2) | |
13:30 | VVOG Harderwijk | - | FC Smooth | 2: 1 (0: 1) | |
13:45 | HSV Hoek | - | VV Eemdijk | 3: 2 (2: 1) | |
14:00 | FC Groningen (J) | - | Szybcy chłopcy | 1: 2 (1: 1) | |
14:00 | ONS Sneek | - | Achilles'29 | 4: 0 (1: 0) | |
piąta po południu | VV SJC | - | VV DOVO Veenendaal | 1: 8 (0: 3) | |
Holandia> Trzecia Liga Niedziela 2018/2019 | Trzecia Liga Niedziela 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
18:00 | VV UNA / Brinvast | - | VV OJC Rosmalen | 6: 0 (3: 0) | |
Holandia> Młodzież Eredivisie U19 2018/2019 | Młodzieżowa Eredivisie U19 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Willem II | - | AFC Ajax | 0: 3 (0: 2) | |
12:00 | Prędkość | - | Sparta Rotterdam | 1: 3 (0: 2) | |
13:30 | sc Heerenveen | - | PSV Eindhoven | 0: 3 (0: 1) | |
13:30 | FC Utrecht | - | FC Volendam | 3: 1 (2: 1) | |
13:45 | NEC / FC Oss | - | NAC Breda | 3: 2 (3: 1) | |
14:00 | Fc Groningen | - | ADO Den Haag | 3: 0 (1: 0) | |
14:00 | AZ Alkmaar | - | Feyenoord | 1: 2 (1: 1) | |
Macedonia Północna> 1. MFL 2018/2019 | 1. MFL 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:15 | FK Belasica | - | Vardar Skopje | 1: 1 (0: 0) | |
15:15 | FK Renova | - | GP Macedonii | 1: 1 (1: 1) | |
15:15 | Sileks Kratovo | - | FK Pobeda | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | FK Rabotnicki | - | Akademia Pandev | 1: 0 (1: 0) | |
Irlandia Północna> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Miasto Warrenpoint | - | Ballymena United | 1: 6 (0: 4) | |
15:00 | Glenavon FC | - | Glentoran Belfast | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Institute FC Drumahoe | - | Jerzyki Dungannona | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Linfield FC | - | Ards FC | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Newry City FC | - | Cliftonville FC | 1: 0 (0: 0) | |
Norwegia> Eliteserien 2018 | Eliteserien 2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Strømsgodset IF | - | Tromsø IL | 2: 4 (1: 2) | |
piąta po południu | Stabæk IF | - | Piłka nożna Sandefjord | 3: 3 (1: 1) | |
Norwegia> 2nd Division Department 1 2018 | 2. Oddział Avdeling 1 2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Grorud IL | - | Elverum Football | 3: 3 (2: 1) | |
15:00 | Asker SK | - | Fram Larvik | 3: 1 (1: 0) | |
15:00 | Wysoki IF | - | Raufoss IL | 1: 2 (0: 2) | |
Norwegia> 2nd Division Department 2 2018 | 2. Division Avdeling 2 2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Skeid Football | - | KFUM Oslo | 2: 3 (1: 1) | |
14:00 | Kjelsås Piłka nożna | - | IL Stjørdals-Blink | 1: 1 (1: 0) | |
15:00 | Flekkerøy IL | - | SK Vard | 2: 1 (2: 0) | |
16:00 | IL Hødd | - | Egersunds IK | 2: 2 (1: 0) | |
Paragwaj> First Division 2018 Clausura | Pierwsza Liga 2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
00:10 | Deportivo Capiatá | - | Sportivo Luqueño | 2: 1 (0: 1) | |
21:00 | Słońce Ameryki | - | Klub Narodowy | 1: 1 (1: 0) | |
Peru> Pierwsza Dywizja 2018 Clausura | Pierwsza Liga 2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
United Merchants | - | Ayacucho FC | 0: 3 dec. | ||
21:30 | Sporting Cristal | - | Sport Boys | 4: 0 (2: 0) | |
23:45 | Real Garcilaso | - | Sport Huancayo | 2: 2 (2: 1) | |
Poland > Ekstraklasa 2018/2019 | Ekstraklasa 2018/2019 > ' /> | ||||
14:30 | Arka Gdynia | - | Zagłębie Sosnowiec | 2: 2 (1: 1) | |
piąta po południu | Śląsk Wrocław | - | Wisła Kraków | 0: 1 (0: 0) | |
19:30 | Lech Poznań | - | Piast Gliwice | 1: 1 (1: 0) | |
Polska> I Liga 2018/2019 | I Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Raków Częstochowa | - | OKS Stomil Olsztyn | 2: 0 (0: 0) | |
15:45 | ŁKS Łódź | - | Bytovia Bytów | 2: 3 (0: 1) | |
16:00 | Chojniczanka Chojnice | - | GKS Katowice | 2: 1 (0: 1) | |
16:00 | GKS Jastrzębie | - | Termalica Bruk-Bet Nieciecza | 4: 2 (1: 2) | |
piąta po południu | GKS Tychy '71 | - | Warta Poznań | 1: 0 (0: 0) | |
18:00 | Puszcza Niepołomice | - | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 3: 2 (1: 2) | |
18:10 | Sandecja Nowy Sącz | - | FKS Stal Mielec | 2: 0 (0: 0) | |
Portugalia> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:30 | Belenenses | - | Vitoria Setúbal | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | CD Santa Clara | - | Dobry widok | 4: 2 (1: 1) | |
21:00 | Sporting CP | - | CD Feirense | 1: 0 (0: 0) | |
Portugalia> Druga liga 2018/2019 | Druga liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
11:15 | Akademik z Coimbry | - | SL Benfica B | 1: 1 (0: 1) | |
16:00 | CD Mafra | - | UD Oliveirense | 1: 1 (1: 1) | |
piąta po południu | CD Cova Piedade | - | GD Estoril | 0: 4 (0: 1) | |
piąta po południu | FC Porto B. | - | Akademicki z Viseu | 2: 1 (0: 1) | |
piąta po południu | Sporting Braga B. | - | FC Penafiel | 0: 3 (0: 2) | |
Katar> Qatar Stars League 2018/2019 | Qatar Stars League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:10 | Al Rayyan | - | Al kharitiyath | 2: 1 (1: 0) | |
17:20 | Al Arabi | - | Umm-Salal | 5: 1 (2: 0) | |
Rumunia> Liga 1 2018/2019 | Liga 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC Hermannstadt | - | Gaz Metan Mediaş | 0: 1 (0: 0) | |
16:30 | Astra Giurgiu | - | Wolontariusze FC | 0: 0 (0: 0) | |
19:30 | CS University of Craiova | - | Dinamo Bukareszt | 3: 0 (1: 0) | |
Rosja> Premier Liga 2018/2019 | Premier Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Krylia Sovetov | - | Anzhi Machaczkała | 1: 0 (0: 0) | |
14:30 | CSKA Moskwa | - | FK Ural | 4: 0 (2: 0) | |
piąta po południu | FK Krasnodar | - | Lokomotiw Moskwa | 2: 1 (1: 1) | |
Rosja> 1. Liga 2018/2019 | 1. Dywizja 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Energia powietrza | - | Mordovia Saransk | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | FK Tom Tomsk | - | SKA-Khabarovsk | 4: 1 (1: 1) | |
13:00 | Fakel Voronezh | - | Zenit St.Petersburg 2 | 2: 2 (1: 1) | |
14:00 | Shinnik yaroslavl | - | Olimpiyets Niżny Nowogród | 1: 0 (0: 0) | |
14:30 | Spartak Moskwa 2 | - | Baltika Kaliningrad | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | Avangard Kursk | - | FK Torpedo Armavir | 1: 0 (1: 0) | |
15:30 | FK Tambov | - | Sibir Nowosybirsk | 3: 1 (0: 1) | |
16:00 | FK Chertanovo | - | FK Tiumeń | 4: 0 (1: 0) | |
16:00 | PFC Soczi | - | FK Krasnodar 2 | 1: 1 (1: 0) | |
Arabia Saudyjska> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:20 | Al Ahli SFC | - | Al Taawoun | 1: 1 (0: 1) | |
Szkocja> Premiership 2018/2019 | Premiership 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Aberdeen FC | - | Kilmarnock FC | 0: 2 (0: 1) | |
15:00 | Dundee FC | - | Motherwell FC | 1: 3 (0: 0) | |
15:00 | Hamilton Academical | - | St. Johnstone FC | 1: 2 (0: 2) | |
15:00 | Serce Midlothian | - | St. Mirren FC | 4: 1 (4: 1) | |
15:00 | Livingston FC | - | Hibernian FC | 2: 1 (0: 0) | |
Szkocja> Mistrzostwa 2018/2019 | Mistrzostwa 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Alloa Athletic | - | Dundee United | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Dunfermline Athletic | - | Inverness CT | 0: 3 (0: 0) | |
15:00 | Partick Thistle | - | Greenock Morton FC | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Królowa Południa | - | Ayr United | 5: 0 (4: 0) | |
15:00 | Ross County FC | - | Falkirk FC | 2: 0 (0: 0) | |
Szkocja> League One 2018/2019 | League One 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Airdrieonians FC | - | Stranraer FC | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | Arbroath FC | - | Brechin City FC | 2: 2 (2: 0) | |
15:00 | Montrose FC | - | East Fife FC | 0: 2 (0: 2) | |
15:00 | Raith Rovers | - | Forfar Athletic | 4: 0 (1: 0) | |
15:00 | Stenhousemuir FC | - | Dumbarton FC | 2: 1 (1: 1) | |
Szkocja> League Two 2018/2019 | League Two 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Albion Rovers | - | Berwick Rangers | 3: 5 (2: 2) | |
15:00 | Annan Athletic | - | Clyde FC | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | Elgin City | - | Stirling Albion FC | 0: 3 (0: 3) | |
15:00 | Peterhead FC | - | Edinburgh City FC | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Queen’s Park FC | - | Cowdenbeath FC | 0: 0 (0: 0) | |
Serbia> Super Liga 2018/2019 | Super Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Zemun | - | FC Rad Belgrad | 1: 0 (0: 0) | |
piąta po południu | FC Cukaricki-Stankom | - | Radnicki Nis | 1: 1 (1: 1) | |
19:00 | FK Napredak | - | FK Voždovac | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Pracownik Surdulica | - | Proleter Novi Sad | 0: 0 (0: 0) | |
Singapur> Puchar Singapuru 2018> Ćwierćfinały | Puchar Singapuru 2018> Ćwierćfinały' border = '0' /> | ||||
10:30 | Balestier Khalsa | - | Geylang International | 1: 0 (0: 0) | |
10:30 | Albirex Niigata (S) | - | Hougang United | 2: 0 (1: 0) | |
Słowacja> Super Liga 2018/2019 | Super Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:45 | MŠK Žilina | - | Slovan Bratislava | 0: 1 (0: 0) | |
18:00 | MFK Zemplin Michalovce | - | Železiarne Podbrezová | 2: 0 (1: 0) | |
18:00 | FC Nitra | - | Zlaté Moravce | 4: 1 (1: 1) | |
18:00 | MFK Ružomberok | - | FK Senica | 4: 0 (2: 0) | |
18:00 | DAC Dunajská Streda | - | ŠKF Sereď | 5: 0 (3: 0) | |
Korea Południowa> K League 1 2018 | K League 1 2018>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Sangju Sangmu | - | Smoki Jeonnam | 1: 2 (0: 1) | |
12:00 | Gangwon FC | - | FC Seoul | 0: 0 (0: 0) | |
Korea Południowa> K League 2 2018 | K League 2 2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | FC Anyang | - | Asan Mugunghwa FC | 3: 0 (1: 0) | |
11:00 | Gwangju FC | - | Busan IPark | 3: 3 (2: 0) | |
Hiszpania> First Division 2018/2019 | Pierwsza liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Celtic Vigo | - | Atletico Madrid | 2: 0 (0: 0) | |
19:45 | Real Madryt | - | CD Leganés | 4: 1 (1: 1) | |
Hiszpania> Second Division 2018/2019 | Druga liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | CD Lugo | - | CD Numancia | 3: 2 (0: 2) | |
piąta po południu | Elche CF | - | CF Reus Deportiu | 0: 2 (0: 1) | |
piąta po południu | Real Saragossa | - | UD Las Palmas | 1: 1 (1: 0) | |
18:00 | Cadiz CF | - | Prawdziwe Oviedo | 1: 1 (0: 0) | |
19:30 | CD Teneryfa | - | Deportivo La Coruña | 2: 2 (0: 1) | |
Hiszpania> Segunda B Group 1 2018/2019 | Druga grupa B 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:30 | CD Guijuelo | - | CF Fuenlabrada | 1: 0 (0: 0) | |
17:30 | Szybki z Bouzas | - | CDA Navalcarnero | 0: 3 (0: 1) | |
18:00 | UD SS Reyes | - | CF International | 3: 0 grudz. | |
Hiszpania> Segunda B Group 2 2018/2019 | Druga grupa B 2 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
piąta po południu | SD Leioa | - | CD Calahorra | 1: 1 (0: 0) | |
piąta po południu | Arenas de Getxo | - | CD Izarra | 0: 1 (0: 0) | |
17:30 | CD Mirandés | - | Racing Santander | 1: 1 (1: 1) | |
18:00 | SD Gernika | - | Sporting Gijon B. | 0: 0 (0: 0) | |
18:00 | Real Sociedad B | - | Kulturowe Durango | 3: 0 (1: 0) | |
19:00 | UD Logroñés | - | Barakaldo CF | 1: 1 (1: 1) | |
19:30 | Gimnastyczny Torrelavega | - | Athletic Bilbao B. | 0: 0 (0: 0) | |
Hiszpania> Segunda B Group 3 2018/2019 | Druga grupa B 3 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
piąta po południu | UB Conquense | - | CE Sabadell | 2: 0 (1: 0) | |
17:15 | CD Ebro | - | CF Badalona | 0: 0 (0: 0) | |
18:30 | FC Barcelona B. | - | SD Ejea | 0: 1 (0: 0) | |
18:30 | Ontinyent CF. | - | CD Castellón | 2: 1 (0: 1) | |
19:00 | UE Cornellà | - | Podnieś UD B | 1: 0 (1: 0) | |
Hiszpania> Segunda B Group 4 2018/2019 | Druga grupa B 4 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Talavera CF | - | UD Almeria B. | 2: 0 (0: 0) | |
Szwecja> Allsvenskan 2018 | Allsvenskan 2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | AIK Solna | - | BK Häcken | 3: 0 (3: 0) | |
piąta po południu | Örebro SK | - | Östersunds FK | 2: 1 (1: 0) | |
Szwecja> Superettan 2018 | Superettan 2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | IK Brage | - | I Frej | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Degerfors IF | - | Helsingborgs IF | 1: 1 (0: 0) | |
Szwecja> Division 1 Norra 2018 | Dywizja 1 Norra 2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | BK Forward | - | FC Linköping City | 3: 1 | |
15:00 | Aramejsko-syryjski IF | - | Sandvikens IF | 1: 2 | |
15:00 | Karlslunds IF | - | Syrianska FC | 0: 1 | |
Szwecja> Division 1 Södra 2018 | Dywizja 1 Södra 2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Tvååkers IF | - | Ljungskile SK | 1: 2 | |
14:00 | Grebbestads IF | - | Eskilsminne IF | 2: 2 | |
14:00 | Åtvidabergs FF | - | Utsiktens BK | 2: 1 | |
15:00 | Oskarshamns AIK | - | Lunds BK | 2: 2 | |
15:00 | Skövde AIK | - | Kristianstad FC | 0: 0 | |
Szwajcaria> Super League 2018/2019 | Super Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
18:00 | FC Lugano | - | FC Zurich | 1: 0 (1: 0) | |
18:00 | FC Sion | - | BSC Young Boys | 0: 3 (0: 1) | |
Szwajcaria> Challenge League 2018/2019 | Challenge League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
piąta po południu | FC Rapperswil-Jona | - | FC Aarau | 2: 1 (1: 0) | |
piąta po południu | FC Winterthur | - | FC Schaffhausen | 1: 1 (1: 1) | |
Szwajcaria> Liga Awansów 2018/2019 | Liga Awansów 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | SC Cham | - | Yverdon-Sport FC | 0: 3 (0: 1) | |
15:00 | FC Breitenrain Bern | - | AC Bellinzona | 1: 1 (1: 0) | |
15:00 | SC YF / Juventus Zurych | - | FC Sion II | 1: 3 (1: 1) | |
15:00 | FC La Chaux-de-Fonds | - | FC Wohlen | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | FC Bavois | - | FC Münsingen | 1: 1 (0: 1) | |
15:30 | SC Brühl | - | FC Köniz | 1: 2 (0: 1) | |
16:00 | Stadion Lausanne-Ouchy | - | FC Basel II | 2: 1 (2: 1) | |
16:00 | Stadion Nyonnais | - | FC Zurich II | 3: 0 (1: 0) | |
Szwajcaria> Szwajcaria 1.Liga Group 1 2018/2019 | Szwajcaria 1.Liga Group 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Thun II | - | Vevey United | 1: 2 (1: 1) | |
16:00 | FC Azzurri 90 LS | - | FC Meyrin | 0: 2 (0: 1) | |
16:00 | FC Echallens | - | FC Fribourg | 3: 0 (2: 0) | |
16:00 | FC Naters | - | Martigny Sports | 1: 1 (0: 1) | |
16:00 | FC Bulle | - | Team Vaud | 0: 0 (0: 0) | |
16:30 | FC Lancy | - | BSC Young Boys II | 2: 0 (0: 0) | |
piąta po południu | CS Chênois | - | Etoile Carouge FC | 1: 2 (1: 0) | |
Szwajcaria> Szwajcaria 1. Liga Group 2 2018/2019 | Szwajcaria 1. Liga Group 2 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC Black Stars Basel | - | Ruch 94 | 3: 1 | |
15:00 | FC Schötz | - | FC Solothurn | 1: 3 | |
15:00 | Klub konika polnego w Zurychu II | - | BSC Old Boys | 2: 2 | |
15:00 | FC Luzern II | - | FC Langenthal | 0: 2 | |
16:00 | SC Zofingen | - | SR Delémont | 1: 1 | |
piąta po południu | FC Biel / Bienne | - | SC Buochs | 5: 1 | |
19:00 | FC Bassecourt | - | SC Goldau | 4: 2 | |
Szwajcaria> Szwajcaria 1.Liga Group 3 2018/2019 | Szwajcaria 1.Liga Group 3 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Mendrisio | - | FC Tuggen | 0: 0 | |
15:00 | FC Wettswil-Bonstetten | - | FC Gossau | 2: 1 | |
15:00 | FC United Zürich | - | SV Höngg | 1: 6 | |
15:00 | FC Red Star Zürich | - | FC St. Gallen II | 2: 2 | |
15:00 | UPS Eschen / Mauren | - | FC Linth 04 | 4: 2 | |
Szwajcaria> U18 U18 League 2018/2019 1. Faza | U18 U18 League 2018/2019 1. Faza>' border = '0' /> | ||||
13:00 | FC Zurich | - | FC Biel / Bienne | 0: 0 (0: 0) | |
13:15 | Team Vaud | - | Klub konika polnego w Zurychu | 0: 4 (0: 3) | |
13:30 | FCO St. Gallen / Wil | - | FC Thun | 1: 2 (0: 0) | |
14:45 | Zespół Aargau | - | FC Winterthur | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | Drużyna FC Luzern / SC Kriens | - | BSC Young Boys | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | Team Ticino | - | FC Basel | 1: 1 (1: 0) | |
15:30 | Servette Geneva | - | FC Sion | 3: 1 (2: 1) | |
Tunezja> Ligue 1 2018/2019 | Ligue 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Stadion tunezyjski | - | Stadion Gabesian | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | AS Gabes | - | CA Bizertin | 0: 2 (0: 2) | |
16:00 | Afrykański klub | - | US Monastir | 1: 0 (1: 0) | |
17:45 | Klub sportowy Sfaxien | - | US Tataouine | 2: 1 (0: 1) | |
Turcja> SüperLig 2018/2019 | SuperLig 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:15 | Fenerbahce | - | Kayserispor | 2: 3 (1: 0) | |
17:15 | Akhisar Belediyespor | - | Sivasspor | 1: 1 (0: 0) | |
19:45 | Trabzonspor | - | Galatasaray | 4: 0 (3: 0) | |
19:45 | Alanyaspor | - | Goztepe | 1: 0 (0: 0) | |
Turcja> 1. Liga 2018/2019 | 1. Lig 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Umraniyespor | - | Giresunspor | 2: 0 (2: 0) | |
17:15 | Eskisehirspor | - | Karabukspor | 2: 0 (2: 0) | |
17:30 | Elazigspor | - | Balikesirspor | 1: 2 (1: 0) | |
19:45 | Altay Izmir | - | Adanaspor | 2: 2 (0: 1) | |
Turcja> League 2 White 2018/2019 | League 2 White 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Hacettepe | - | Usakspor | 0: 0 (0: 0) | |
14:30 | Keçiörengücü | - | Sakaryaspor | 1: 1 (0: 0) | |
Ukraina> Premyer Liga 2018/2019 | Premyer Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Szachtar Donieck | - | FK Mariupol | 2: 0 (1: 0) | |
Urugwaj> First Division 2018 Clausura | Pierwsza Liga 2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Rampla Juniors | - | Montevideo Wanderers | 0: 1 (0: 0) | |
19:30 | Feniks | - | River Plate | 1: 3 (1: 1) | |
20:00 | Krajowy | - | Wyścigi | 1: 0 (0: 0) | |
Stany Zjednoczone> Major League Soccer 2018 | Major League Soccer 2018>' border = '0' /> | ||||
21:00 | Seattle Sounders | - | Sporting Kansas City | 3: 1 (1: 1) | |
USA> Mistrzostwa USL 2018 | USL Championship 2018>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Nowy Jork RB II | - | Ottawa Fury | 1: 0 (1: 0) | |
00:30 | Louisville City FC | - | Bateria Charleston | 2: 2 (2: 2) | |
01:00 | Toronto FC II | - | Atlanta United 2 | 1: 2 (0: 1) | |
Wenezuela> First Division 2018 Clausura | Pierwsza Liga 2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
21:00 | Uczniowie z Caracas | - | Deportivo La Guaira | 2: 3 (1: 1) | |
22:00 | Aragua FC | - | Deportivo Anzoátegui | 0: 0 (0: 0) | |
23:00 | Monagas | - | Trujillanos FC | 1: 1 (0: 1) | |
Walia> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Carmarthen Town | - | Cardiff Metropolitan | 2: 0 (1: 0) | |
14:30 | Newtown AFC | - | Miasto Bala | 2: 0 (1: 0) | |
14:30 | Barry Town United | - | Connah's Quay Nomads | 2: 0 (1: 0) | |
19:30 | Cefn Druidzi | - | Llandudno FC | 2: 1 (1: 1) |