FIFA> Sparingi 2018> październik | Sparingi 2018> październik' border = '0' /> | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
13:30 | Bangladesz | - | Filipiny | 0: 1 (0: 1) | ||
FIFA> Kluby towarzyskie 2018> Tydzień | Kluby towarzyskie 2018> Tydzień' border = '0' /> | |||||
10:30 | Wilki Wollongong | - | Marynarze ze środkowego wybrzeża | 1: 3 (1: 2) | ||
FIFA> Kobiety MŚ, kwalifikacje Europa 2017/2018> Playoffs Halbfinale | Holandia | - | Dania | 2: 0 (2: 0) | ||
19:30 | Belgia | - | Szwajcaria | 2: 2 | ||
FIFA> Kobiety Towarzyskie 2018> październik | Kobiety Towarzyskie 2018> październik' border = '0' /> | |||||
14:00 | Malta | - | Węgry | 0: 1 (0: 1) | ||
20:00 | Francja | - | Australia | 2: 0 (0: 0) | ||
FIFA U17 Towarzyskie> 2018> październik | U17 Towarzyskie 2018> październik' border = '0' /> | |||||
16:00 | Meksyk | - | ZASTOSOWANIA | 2: 0 (1: 0) | ||
18:45 | Argentyna | - | czerwony pieprz | 1: 0 (0: 0) | ||
FIFA> U17 Generation Adidas Cup 2018/2019 Kwalifikacja> Grupa A | U17 Generation Adidas Cup 2018/2019 Kwalifikacja> Grupa A' border = '0' /> | |||||
16:00 | Los Angeles Galaxy | - | Colorado Rapids | 2: 1 | ||
18:30 | Seattle Sounders | - | Portland Timbers | 5: 3 pso | ||
21:00 | Prawdziwe słone jezioro | - | Trzęsienia ziemi w San Jose | 3: 1 | ||
FIFA> U17 Generation Adidas Cup 2018/2019 Kwalifikacja> Grupa B | U17 Generation Adidas Cup 2018/2019 Kwalifikacja> Grupa B' border = '0' /> | |||||
14:30 | Houston Dynamo | - | Chicago Fire | 2: 1 | ||
piąta po południu | Toronto FC | - | Columbus Crew | 2: 0 | ||
19:30 | FC Dallas | - | Sporting Kansas City | 3: 0 | ||
FIFA> U17 Generation Adidas Cup 2018/2019 Kwalifikacja> Grupa C | U17 Generation Adidas Cup 2018/2019 Kwalifikacja> Grupa C' border = '0' /> | |||||
15:00 | New York City FC | - | Philadelphia Union | 1: 0 | ||
17:30 | Rewolucja w Nowej Anglii | - | Atlanta United FC | 3: 2 PSO | ||
20:00 | D.C. United | - | Orlando City | 5: 0 | ||
UEFA> U19 Kobiety EURO kwalifikacje 2018/2019> Grupa 4 | U19 Kobiety EURO kwalifikacje 2018/2019> Grupa 4' border = '0' /> | |||||
14:00 | Norwegia | - | Bośnia i Hercegowina | 10: 0 | ||
14:00 | Republika Czeska | - | Gruzja | 7: 0 | ||
UEFA> U19 Kobiety EURO kwalifikacje 2018/2019> Grupa 7 | U19 Kobiety EURO kwalifikacje 2018/2019> Grupa 7' border = '0' /> | |||||
10:30 | Rosja | - | Czarnogóra | 3: 0 | ||
17:30 | Austria | - | Łotwa | 3: 1 | ||
UEFA> U19 Kobiety EURO kwalifikacje 2018/2019> Grupa 8 | U19 Kobiety EURO kwalifikacje 2018/2019> grupa 8' border = '0' /> | |||||
13:00 | Irlandia | - | Wyspy Owcze | 3: 0 | ||
16:00 | Ukraina | - | Litwa | 2: 0 | ||
UEFA> U19 Kobiety EURO kwalifikacje 2018/2019> Grupa 9 | U19 Kobiety EURO kwalifikacje 2018/2019> Grupa 9' border = '0' /> | |||||
14:00 | Niemcy | - | Estonia | 21: 0 | ||
19:00 | Irlandia Północna | - | Kosowo | 0: 0 | ||
UEFA> U19 Kobiety EURO kwalifikacje 2018/2019> Grupa 12 | U19 Kobiety EURO kwalifikacje 2018/2019> grupa 12' border = '0' /> | |||||
09:00 | Islandia | - | Armenia | 4: 0 | ||
14:00 | Belgia | - | Walia | 3: 1 | ||
CONMEBOL> Copa Libertadores 2018> Ćwierćfinały | Copa Libertadores 2018> Ćwierćfinały' border = '0' /> | |||||
01:45 | rejs | - | Boca Juniors | 1: 1 (0: 0) | ||
CONCACAF> Championship Women za 2018 in den USA> Grupa A | Championship Women za 2018 in den USA> Grupa A' border = '0' /> | |||||
00:30 | ZASTOSOWANIA | - | Meksyk | 6: 0 | ||
CONCACAF> Championship Women za 2018 in den USA> Grupa B | Championship Women za 2018 in den USA>' border = 'Grupa B 0' /> | |||||
22:00 | Kostaryka | - | Kuba | 8: 0 | ||
Algieria> Ligue 1 2018/2019 | Ligue 1 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
16:00 | DRB Tadjenanet | - | MO Béjaïa | 1: 2 (1: 0) | ||
16:00 | NA Hussein Dey | - | Paradou AC | 2: 1 (0: 0) | ||
piąta po południu | CS Constantine | - | CR Bélouizdad | 1: 1 (1: 0) | ||
17:45 | JS Kabylie | - | Olympic Medea | 1: 1 (0: 0) | ||
17:45 | CA Bordj Bou Arreridj | - | AS Aïn M'lila | 2: 0 (0: 0) | ||
19:00 | JS Saoura | - | USM Bel Abbes | 3: 0 (1: 0) | ||
Argentyna> First National B 2018/2019 | First National B 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
20:30 | Deportivo Morón | - | Rolnictwo Carlosa Casaresa | 1: 0 (0: 0) | ||
Australia> FFA Cup 2018> Półfinały | FFA Cup 2018> Półfinały' border = '0' /> | |||||
10:30 | Bentleigh Greens | - | Adelaide United | 0: 2 (0: 1) | ||
Austria> 2. Liga 2018/2019 | 2. Liga 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
18:10 | SV Ried | - | FC Wacker Innsbruck (A) | 1: 0 (1: 0) | ||
18:10 | Kapfenberger SV 1919 | - | SK Austria Klagenfurt | 3: 1 (0: 1) | ||
18:10 | FC Liefering | - | SV Lafnitz | 1: 2 (0: 0) | ||
18:10 | SKU Amstetten | - | 1. Wiener Neustädter SC | 2: 3 (1: 1) | ||
18:10 | Austria Wiedeń (A) | - | WSG Wattens | 1: 2 (0: 1) | ||
18:10 | Forward Steyr | - | Austria Lustenau | 1: 5 (1: 2) | ||
18:10 | SV Horn | - | Floridsdorfer AC | 1: 3 (1: 1) | ||
Austria> Regionalliga Ost 2018/2019 | Regionalliga Ost 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
18:00 | SKN St. Pölten (A) | - | FC Stadlau | 2: 1 (1: 1) | ||
18:00 | Rapid Wiedeń (A) | - | SV Leobendorf | 1: 1 (1: 1) | ||
18:00 | SC / ESV Parndorf | - | Wiedeński klub sportowy | 2: 1 (1: 0) | ||
18:30 | FC Mannsdorf / Großenzersdorf | - | Mur FC | 2: 0 (1: 0) | ||
Austria> Liga Regionalna połowa 2018/2019 | Liga Regionalna połowa 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
18:00 | UPS Wszystkich Świętych | - | ATSV Stadl-Fear | 2: 0 (0: 0) | ||
18:00 | Union Vöcklamarkt | - | Sturm Graz (A) | 4: 1 (2: 0) | ||
18:00 | Völkermarkter ST 1868 | - | FC Lendorf | 0: 1 (0: 1) | ||
18:00 | FC Gleisdorf 09 | - | TuS Bad Gleichenberg | 3: 0 (0: 0) | ||
18:00 | SC Weiz | - | Deutschlandsberger SC | 2: 4 (0: 2) | ||
Austria> Regionalliga West (-2019) 2018/2019 | Liga Regionalna Zachód (-2019) 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
18:00 | SV Seekirchen | - | TSV St. Johann | 5: 4 (3: 0) | ||
18:00 | SV Wals-Grünau | - | FC Pinzgau Saalfelden | 2: 2 (0: 0) | ||
Azerbejdżan> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
15:00 | Zira FK | - | Gabala FK | 1: 0 (0: 0) | ||
16:00 | Sabail FC | - | Sumgayit FK | 2: 0 (2: 0) | ||
17:15 | Neftchi PFK | - | Sabah FK | 2: 0 (1: 0) | ||
Bahrajn> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
14:45 | Klub Manama | - | Klub East Riffa | 1: 1 (0: 1) | ||
14:45 | Budaiya | - | Al Hala | 0: 1 (0: 0) | ||
17:45 | Al Shabab | - | Riffa SC | 0: 4 (0: 0) | ||
Białoruś> Mistrzostwa 2018 | Cempionat 2018>' border = '0' /> | |||||
14:00 | Torpedo Mińsk | - | FK Mińsk | 1: 0 (1: 0) | ||
piąta po południu | FK Gorodeya | - | Luch Minsk | 1: 1 (1: 1) | ||
Belgia> Pierwsza klasa A 2018/2019 | Pierwsza klasa A 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
19:30 | Cercle Bruges | - | Sporting Charleroi | 2: 1 (1: 1) | ||
Belgia> Eerste Klasse B 2018/2019 Okres 1 | Pierwsza klasa B 2018/2019 Okres 1>' border = '0' /> | |||||
19:30 | KV Mechelen | - | Oud-Heverlee Leuven | 3: 0 (2: 0) | ||
Bośnia i Hercegowina> Premier Liga 2018/2019 | Premier Liga 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
piąta po południu | Željezničar Sarajevo | - | Stalowa Zenica | 3: 2 (1: 1) | ||
Brazylia> Serie A 2018 | Série A 2018>' border = '0' /> | |||||
23:00 | Sport - WF | - | Międzynarodowy | 2: 1 (0: 0) | ||
Brazylia> Série B 2018 | Série B 2018>' border = '0' /> | |||||
23:00 | São Bento - SP | - | Guarani - SP | 1: 0 (0: 0) | ||
Bułgaria> Parva Liga 2018/2019 | Parva Liga 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
18:00 | Cherno More Varna | - | FK Vereya | 4: 2 (2: 0) | ||
Chiny> Super League 2018 | Super League 2018>' border = '0' /> | |||||
12:35 | Beijing Renhe FC | - | Henan Jianye | 1: 0 (0: 0) | ||
12:35 | Shandong Luneng | - | Tianjin Quanjian FC | 3: 2 (2: 1) | ||
Chorwacja> 1. HNL 2018/2019 | 1. HNL 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
piąta po południu | NK Inter Zapresic | - | Lokomotiva Zagreb | 2: 1 (1: 1) | ||
Chorwacja> 2 HNL 2018/2019 | 2. HNL 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
14:30 | NK Sesvete | - | NK Solin | 3: 0 (1: 0) | ||
14:30 | NK Kustošija | - | NK Osijek II | 0: 1 (0: 0) | ||
Czechy> I liga piłkarska 2018/2019 | 1. liga piłkarska 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
piąta po południu | FC FASTAV Zlín | - | Slovan Liberec | 0: 1 (0: 0) | ||
Czechy> II liga piłkarska 2018/2019 | II liga piłkarska 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
16:00 | MFK Vítkovice | - | FC Sellier & Bellot Vlašim | 1: 0 (1: 0) | ||
piąta po południu | 1. SC Znojmo | - | FC Zbrojovka Brno | 0: 1 (0: 1) | ||
piąta po południu | Vysočina Jihlava | - | MFK Chrudim | 2: 0 (0: 0) | ||
Dania> Superliga 2018/2019 | Superliga 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
18:00 | SønderjyskE | - | Vejle BK | 3: 0 (0: 0) | ||
Dania> 1. Division 2018/2019 | 1. Dywizja 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
piąta po południu | Viborg FF | - | HB Køge | 3: 1 (0: 1) | ||
Dania> 2. liga, pula 1 2018/2019 | 2. Dywizja - pula 1 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
18:30 | Kolding IF | - | Jammerbugt FC | 3: 1 (1: 0) | ||
Dania> Młodzieżowa Liga Chłopców U19 2018/2019 | Młodzież U19 Drenge Ligaen 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
piąta po południu | FC Kopenhaga | - | FC Nordsjælland | 2: 2 (2: 2) | ||
Egipt> Premiership 2018/2019 | Premiership 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
14:00 | Daklyeh | - | Nogoom FC | 1: 2 (0: 1) | ||
piąta po południu | El-Entag El-Harby | - | ENPPI | 2: 2 (2: 1) | ||
Anglia> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
20:00 | Brighton & Hove Albion | - | West Ham United | 1: 0 (1: 0) | ||
Francja> Ligue 1 2018/2019 | Ligue 1 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
19:45 | Toulouse FC | - | OGC Nice | 1: 1 (0: 1) | ||
Francja> Ligue 2 2018/2019 | Ligue 2 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
19:00 | GFC Ajaccio | - | US Orleans | 0: 2 (0: 1) | ||
19:00 | LB Chateauroux | - | ESTAC Troyes | 0: 3 (0: 1) | ||
19:00 | Grenoble Foot 38 | - | Clermont Foot | 1: 0 (1: 0) | ||
19:00 | Le Havre AC | - | AS Béziers | 2: 3 (1: 2) | ||
19:00 | FC Lorient | - | AS Nancy | 4: 1 (2: 0) | ||
19:00 | Chamois Niortais | - | Paris FC | 1: 0 (1: 0) | ||
19:00 | Red Star FC | - | AC Ajaccio | 2: 0 (1: 0) | ||
19:00 | Valenciennes FC | - | Stadion w Brześciu | 1: 3 (1: 1) | ||
Francja> National 2018/2019 | Krajowy 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
19:00 | JA Drancy | - | Amerykańskie Avranches | 1: 0 (1: 0) | ||
19:00 | Stadion Laval | - | FC Chambly | 2: 0 (0: 0) | ||
19:00 | AS Lyon Duchere | - | Marignane Gignac | 1: 1 (1: 0) | ||
19:00 | US Concarneau | - | FC Tours | 0: 0 (0: 0) | ||
19:00 | SO Cholet | - | Umowa SSG | 1: 1 (1: 1) | ||
19:00 | US Quevilly-Rouen | - | Pau FC | 2: 0 (2: 0) | ||
19:00 | Rodez AF | - | FC Villefranche Beaujolais | 1: 1 (0: 1) | ||
Gruzja> Erovnuli Liga 2018 | Erovnuli Liga 2018>' border = '0' /> | |||||
13:00 | Kolkheti Poti | - | Chikhura Sachkhere | 0: 1 (0: 1) | ||
Niemcy> Bundesliga 2018/2019 | Bundesliga 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
19:30 | Werder Brema | - | VfL Wolfsburg | 2: 0 (1: 0) | ||
Niemcy> 2.Bundesliga 2018/2019 | 2. Bundesliga 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
17:30 | VfL Bochum | - | Arminia Bielefeld | 1: 0 (1: 0) | ||
17:30 | SV Darmstadt 98 | - | Hamburger SV | 1: 2 (0: 2) | ||
Niemcy> 3. Liga 2018/2019 | 3. Liga 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
18:00 | Hansa Rostock | - | Karlsruher SC | 1: 0 (0: 0) | ||
Niemcy> Regionalliga West 2018/2019 | Liga Regionalna Zachód 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
18:00 | Viktoria Cologne | - | TV Herkenrath | 6: 1 (3: 0) | ||
Niemcy> Regionalliga Südwest 2018/2019 | Regionalliga Südwest 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
18:00 | FSV Frankfurt | - | 1. FSV Mainz 05 II | 0: 0 (0: 0) | ||
Niemcy> Regionalliga Bayern 2018/2019 | Liga Regionalna Bayern 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
18:00 | TSV Buchbach | - | FV Illertissen | 0: 1 (0: 0) | ||
18:00 | SV Heimstetten | - | Bayern Monachium II | 0: 4 (0: 3) | ||
18:30 | FC Memmingen | - | FC Ingolstadt 04 II | 1: 1 (0: 0) | ||
Niemcy> Bremenliga 2018/2019 | Bremenliga 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
18:30 | FC Oberneuland | - | BTS Neustadt | 3: 1 (1: 1) | ||
18:30 | Brinkumer SV | - | OSC Bremerhaven | 4: 0 (0: 0) | ||
Niemcy> Oberliga Niedersachsen 2018/2019 | Oberliga Niedersachsen 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
19:00 | BV Cloppenburg | - | SC Spelle-Venhaus | 2: 5 (2: 3) | ||
Niemcy> Oberliga Baden-Württemberg 2018/2019 | Oberliga Baden-Württemberg 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
18:00 | FC Nöttingen | - | SSV Reutlingen | 5: 0 (3: 0) | ||
Niemcy> Oberliga Hamburg 2018/2019 | Oberliga Hamburg 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
18:30 | TuS Osdorf | - | WTSV Concordia | 3: 3 (2: 0) | ||
18:30 | Victoria Hamburg | - | TSV Sasel | 3: 3 (0: 0) | ||
19:00 | FC Süderelbe | - | SV Curslack-Neuengamme | 2: 4 (1: 1) | ||
Niemcy> Oberliga NOFV-Süd 2018/2019 | Oberliga NOFV-Süd 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
18:00 | VFC Plauen | - | VfL 05 Hohenstein-Ernstthal | 6: 1 (2: 1) | ||
Niemcy> Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2018/2019 | Oberliga Rheinland-Pfalz / Saar 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
18:30 | TSV Schott Mainz | - | FV Engers 07 | 2: 2 (0: 0) | ||
Gibraltar> Premier Divison 2018/2019 | Premier Divison 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
19:30 | lwy Gibraltar | - | Europe FC | 0: 2 | ||
Hongkong> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
13:00 | Hong Kong Pegasus FC | - | Lee Man FC | 4: 0 (1: 0) | ||
Indie> Indian Super League 2018/2019 | Indian Super League 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
15:00 | Kerala Blasters | - | Mumbai City FC | 1: 1 (1: 0) | ||
Indonezja> Liga 1 2018 | Liga 1 2018>' border = '0' /> | |||||
12:30 | Persela Lamongan | - | PSIS Semarang | 1: 1 (0: 0) | ||
Irak> Super League 2018/2019 | Super Liga 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
13:30 | Al Hudood | - | Naft Al Junoob | 0: 1 (0: 1) | ||
15:45 | Al shorta | - | Al Talaba | 0: 0 (0: 0) | ||
15:45 | Erbil SC | - | Al Sinaat Al Kahrabaiya | 1: 1 (1: 0) | ||
Irlandia> Premier Division 2018 | Premier Division 2018>' border = '0' /> | |||||
19:45 | Bohemian FC | - | Waterford FC | 1: 3 (1: 2) | ||
19:45 | Dundalk FC | - | St Patrick's Athletic | 1: 1 (0: 0) | ||
19:45 | Shamrock Rovers | - | Miasto Cork | 0: 0 (0: 0) | ||
19:45 | Limerick FC | - | Derry City | 0: 1 (0: 1) | ||
Irlandia> Playoffs 1/2 2018> 1. runda | Mężczyźni 1/2 2018> 1. runda' obramowania = '0' /> | |||||
19:45 | Drogheda United | - | Shelbourne FC | 0: 1 (0: 1) | ||
Włochy> Serie A 2018/2019 | Serie A 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
19:30 | Torino FC | - | Frosinone Football | 3: 2 (1: 0) | ||
Włochy> Serie B 2018/2019 | Serie B 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
20:00 | Hellas Verona | - | US Lecce | 0: 2 (0: 1) | ||
Włochy> Młodzieżowe Mistrzostwa Wiosny 1 2018/2019 | Youth Campionato Wiosna 1 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
14:00 | Genoa CFC | - | AC Milan | 0: 1 (0: 0) | ||
14:00 | Sassuolo Calcio | - | Sampdoria | 1: 1 (0: 0) | ||
Japonia> J1 League 2018 | J1 League 2018>' border = '0' /> | |||||
11:35 | Yokohama F. Marinos | - | Consadole Sapporo | 2: 1 (2: 1) | ||
Japonia> Japonia Football League 2018 2. runda | Japonia Football League 2018 2. runda>' border = '0' /> | |||||
05:00 | Smoki Ryutsu Keizai | - | ReinMeer Aomori | 0: 1 (0: 1) | ||
Kuwejt> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
16:00 | Al Tadamun | - | Al Salmiya SC | 0: 1 (0: 0) | ||
18:20 | Kazma SC | - | Qadsia SC | 1: 2 (0: 1) | ||
Litwa> A Lyga 2018 | Lyga 2018>' border = '0' /> | |||||
14:00 | Kaunas Žalgiris | - | FK Palanga | 2: 0 (1: 0) | ||
Malta> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
piąta po południu | Pietà Hotspurs | - | Mosta FC | 3: 1 (2: 0) | ||
18:00 | Valletta FC | - | Balzan FC | 4: 1 (1: 1) | ||
19:15 | Hamrun Spartans | - | Sliema Wanderers | 0: 0 (0: 0) | ||
Meksyk> Promotion Premier 2018/2019 | Premier de Ascenso 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
16:00 | Pumas UNAM II | - | Cruz Azul Hidalgo | 0: 1 (0: 1) | ||
16:00 | CF America II | - | Krokodyle Tabasco | 2: 2 (2: 2) | ||
Meksyk> U20 Basic Forces 2018/2019 Otwarcie | Podstawowe Siły U20 2018/2019 Otwarcie>' border = '0' /> | |||||
15:00 | CD Veracruz | - | Club Necaxa | 0: 3 (0: 2) | ||
piąta po południu | Santos Laguna | - | Atlas Guadalajara | 4: 3 (2: 0) | ||
18:00 | Deportivo Guadalajara | - | Pumas UNAM | 2: 0 (0: 0) | ||
Meksyk> U17 Basic Forces 2018/2019 Otwarcie | U17 Podstawowe Siły 2018/2019 Otwarcie>' border = '0' /> | |||||
15:00 | CD Veracruz | - | Club Necaxa | 1: 0 (1: 0) | ||
15:00 | Santos Laguna | - | Atlas Guadalajara | 1: 0 (0: 0) | ||
15:00 | Deportivo Guadalajara | - | Pumas UNAM | 4: 3 (1: 1) | ||
Holandia> Eredivisie 2018/2019 | Eredivisie 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
19:00 | FC Utrecht | - | NAC Breda | 2: 1 (1: 0) | ||
Holandia> First Division 2018/2019 | Eerste Divisie 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
19:00 | FC Volendam | - | RKC Waalwijk | 1: 0 (1: 0) | ||
19:00 | FC Dordrecht | - | SC Cambuur | 3: 1 (1: 0) | ||
19:00 | MVV | - | FC Den Bosch | 0: 3 (0: 2) | ||
19:00 | FC Eindhoven | - | FC Twente | 1: 1 (0: 0) | ||
19:00 | Go Ahead Eagles | - | Sparta Rotterdam | 2: 2 (1: 0) | ||
19:00 | Roda JC Kerkrade | - | Młody PSV | 2: 3 (2: 1) | ||
19:00 | Młody Ajax | - | SC Telstar | 3: 0 (0: 0) | ||
19:00 | DO GÓRY | - | FC Utrecht (J) | 2: 1 (1: 0) | ||
19:00 | Almere City FC | - | NEC Nijmegen | 1: 0 (1: 0) | ||
19:00 | AZ Alkmaar (J) | - | Helmond Sport | 2: 2 (1: 1) | ||
Irlandia Północna> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
19:45 | Ards FC | - | Institute FC Drumahoe | 0: 1 (0: 0) | ||
19:45 | Crusaders FC | - | Cliftonville FC | 3: 2 (1: 1) | ||
Peru> Pierwsza Dywizja 2018 Clausura | Pierwsza Liga 2018 Clausura>' border = '0' /> | |||||
02:00 | Uniwersytet sportowy | - | Sport Huancayo | 1: 0 (1: 0) | ||
Poland > Ekstraklasa 2018/2019 | Ekstraklasa 2018/2019 > ' /> | |||||
piąta po południu | Miedź Legnica | - | Piast Gliwice | 2: 2 (2: 2) | ||
19:30 | Górnik Zabrze | - | Lech Poznań | 2: 2 (1: 0) | ||
Polska> I Liga 2018/2019 | I Liga 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
19:45 | FKS Stal Mielec | - | Odra Opole | 1: 1 (0: 0) | ||
Portugalia> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
15:30 | CD Tondela | - | Krajowa płyta CD | 1: 1 (0: 0) | ||
18:00 | CD Santa Clara | - | GD Chaves | 1: 0 (0: 0) | ||
20:30 | CD Feirense | - | Belenenses | 0: 0 (0: 0) | ||
Katar> Qatar Stars League 2018/2019 | Qatar Stars League 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
15:40 | Al Gharafa | - | Al Arabi | 3: 0 (3: 0) | ||
17:50 | Qatar SC | - | Al kharitiyath | 2: 0 (2: 0) | ||
Rumunia> Liga 1 2018/2019 | Liga 1 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
19:00 | FC Politehnica Iași | - | FC Viitorul Constanța | 1: 2 (1: 2) | ||
Rosja> Premier Liga 2018/2019 | Premier Liga 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
17:30 | Arsenal Tula | - | FK Ufa | 1: 1 (0: 1) | ||
San Marino> Campionato 2018/2019 1. Faza | Championship 2018/2019 1. Faza>' border = '0' /> | |||||
20:15 | SP La Fiorita | - | FC Domagnano | 1: 0 | ||
Arabia Saudyjska> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
16:25 | Al Taawoun | - | Al Shabab | 1: 1 (0: 1) | ||
16:45 | klub Ohod | - | Al Batin | 0: 1 (0: 0) | ||
16:50 | Al Ahli SFC | - | Al Faisaly | 2: 0 (2: 0) | ||
18:40 | Al Nassr | - | Al Hazem | 5: 1 (1: 1) | ||
Serbia> Super Liga 2018/2019 | Super Liga 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
piąta po południu | Partizan | - | FK Voždovac | 4: 0 (2: 0) | ||
Słowenia> PrvaLiga 2018/2019 | PrvaLiga 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
16:30 | NK Krško | - | Rudar Velenje | 0: 0 (0: 0) | ||
Republika Południowej Afryki> Premier Soccer League 2018/2019 | Premier Soccer League 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
19:00 | Maritzburg United | - | Cape Town City FC | 0: 0 (0: 0) | ||
Hiszpania> First Division 2018/2019 | Pierwsza liga 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
20:00 | Athletic Bilbao | - | Prawdziwe społeczeństwo | 1: 3 (1: 1) | ||
Szwecja> Allsvenskan 2018 | Allsvenskan 2018>' border = '0' /> | |||||
18:00 | Östersunds FK | - | Dalkurd FF | 3: 0 (2: 0) | ||
Szwecja> Superettan 2018 | Superettan 2018>' border = '0' /> | |||||
18:00 | IK Brage | - | AFC Eskilstuna | 0: 0 (0: 0) | ||
Szwajcaria> Challenge League 2018/2019 | Challenge League 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
19:00 | FC Schaffhausen | - | FC Rapperswil-Jona | 1: 0 (1: 0) | ||
Turcja> SüperLig 2018/2019 | SuperLig 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
18:00 | Kasimpasa SK | - | Goztepe | 3: 1 (1: 0) | ||
Turcja> 1. Liga 2018/2019 | 1. Lig 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
piąta po południu | Altay Izmir | - | Genclerbirligi | 0: 1 (0: 1) | ||
piąta po południu | Eskisehirspor | - | Hatayspor | 0: 3 (0: 1) | ||
Zjednoczone Emiraty Arabskie> ZEA Arabian Gulf League 2018/2019 | Arabian Gulf League ZEA 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
14:10 | Emirates Club | - | Al Wahda | 1: 3 (1: 3) | ||
14:25 | Al Dhafra | - | Al Wasl | 2: 1 (1: 1) | ||
piąta po południu | Al Fujairah SC | - | Al Ain FC | 2: 2 (1: 1) | ||
piąta po południu | Klub Al Jazira | - | Sharjah FC | 1: 1 (0: 0) | ||
Walia> Premier League 2018/2019 | Premier League 2018/2019>' border = '0' /> | |||||
19:45 | Miasto Caernarfon | - | Miasto Bala | 2: 2 (1: 1) | ||
19:45 | Cefn Druidzi | - | Miasto Aberystwyth | 1: 0 (0: 0) |