Juventus »Historia trenera

Juventus »Historia trenera



Kropka Menedżer Kraj urodzony
08.08.2020 - 30.06.2022 Andrea Pirlo Włochy 19.05.1979
07.01.2019 - 08.07.2020 Maurizio Sarri Włochy 01/10/1959
16.07.2014 - 30.06.2019 Massimiliano Allegri Włochy 08/11/1967
12.08.2012 - 14.07.2014 Antonio Conte Włochy 31.07.1969
20.10.2012 - 07.12.2012 Angelo Alessio Włochy 29.04.1965
01.07.2012 - 19.10.2012 Massimo Carrera Włochy 22.04.1964
01.07.2011 - 30.06.2012 Antonio Conte Włochy 31.07.1969
19.05.2010 - 30.06.2011 Luigi Delneri Włochy 23.08.1950
29.01.2010 - 18.05.2010 Alberto Zaccheroni Włochy 04/01/1953
19.05.2009 - 29.01.2010 Ciro Ferrara Włochy 02/11/1967
01.07.2007 - 18.05.2009 Claudio Ranieri Włochy 20.10.1951
28.05.2007 - 30.06.2007 Giancarlo Corradini Włochy 24.02.1961
01.07.2006 - 27.05.2007 Didier Deschamps Francja 15.10.1968
01.07.2004 - 30.06.2006 Fabio Capello Włochy 18.06.1946
01.07.2001 - 30.06.2004 Marcello Lippi Włochy 12.04.1948
09.02.1999 - 30.06.2001 Carlo Ancelotti Włochy 06/10/1959
07/01/1994 - 02/08/1999 Marcello Lippi Włochy 12.04.1948
01.07.1991 - 30.06.1994 Giovanni Trapattoni Włochy 17.03.1939
01.07.1990 - 30.06.1991 Gigi Maifredi Włochy 20.04.1947
01.07.1988 - 30.06.1990 Dino Zoff Włochy 28.02.1942
01.07.1986 - 30.06.1988 Rino Marchesi Włochy 06/11/1937
01.07.1976 - 30.06.1986 Giovanni Trapattoni Włochy 17.03.1939
01.07.1974 - 30.06.1976 Carlo Parola Włochy 20.09.1921
21.02.1971 - 30.06.1974 Cestmir Vycpalek Republika Czeska 15.05.1921
07.01.1970 - 26.05.1971 Armando Picchi Włochy 20.06.1935
21.10.1969 - 30.06.1970 Ercole Rabitti Włochy 24.08.1921
07.01.1969 - 20.10.1969 Luis Carniglia Argentyna 10/04/1917
01.07.1964 - 30.06.1969 Heriberto Herrera Paragwaj 24.04.1926
10.08.1963 - 30.06.1964 Eraldo Monzeglio Włochy 06/05/1906
07/01/1962 - 10/07/1963 Paulo Amaral Brazylia 18.10.1923
06.09.1961 - 30.06.1962 Carlo Parola Włochy 20.09.1921
07/01/1961 - 09/05/1961 Lipiec Korostelev Słowacja 19.06.1923
01.07.1959 - 30.06.1961 Carlo Parola Włochy 20.09.1921
21/11/1958 - 15/09/1959 Teobaldo Depetrini Włochy 03.12.1913
07.01.1957 - 20.11.1958 Ljubisa Brocic Serbia 10/03/1911
01.07.1955 - 30.06.1957 Sandro Puppo Włochy 28.01.1918
01.07.1954 - 31.12.1954 George Raynor Anglia 13.01.1907
01.07.1953 - 30.06.1955 Aldo Olivieri Włochy 10/02/1910
21.11.1951 - 30.06.1953 György Sárosi Węgry 16.09.1912
01.07.1951 - 20.11.1951 Luigi Bertolini Włochy 13.09.1904
01.07.1949 - 30.06.1951 Jesse Carver Anglia 07/07/1911
01.07.1948 - 30.06.1949 William Chalmers Szkocja 24.07.1907
01.07.1946 - 30.06.1948 Renato Cesarini Włochy 11.04.1906
01.07.1942 - 30.06.1946 Felice Borel II Włochy 04/05/1914
02.03.1942 - 30.06.1942 Luis Monti Argentyna 15.05.1901
01.07.1941 - 30.06.1942 Giovanni Ferrari Włochy 12/06/1907
20.10.1940 - 30.06.1941 Federico Munerati Włochy 16.10.1901
01.07.1939 - 19.10.1940 Umberto Caligaris Włochy 26.07.1901
01.07.1938 - 30.06.1939 Ferenc Molnar Węgry 08.04.1891
01.07.1935 - 30.06.1938 Virginio Rosetta Włochy 02/25/1902
10.12.1934 - 30.06.1935 Bendetto Gola Włochy 28.12.1904
01.07.1930 - 09.12.1934 Carlo Carcano Włochy 02/26/1891
01.07.1928 - 30.06.1930 Billy Aitken Szkocja 02/02/1894
01.07.1928 - 30.06.1930 George Aitken Szkocja 01/01/1885
28.07.1926 - 30.06.1928 József Viola Węgry 06/10/1896
01.07.1923 - 28.07.1926 Jenő Károly Węgry 15.01.1886