Hiszpania [kobiety] 23.02.2021 Polska
Hiszpania [kobiety] 3: 0 Polska
09.03.2020 04:43

Bramka Ertza podnosi amerykańskie kobiety do zwycięstwa 1: 0 nad Hiszpanią

Julie Ertz strzelił gola w ostatniej minucie w 87. minucie niedzieli, aby wynieść mistrza świata ze Stanów Zjednoczonych do zwycięstwa 1: 0 nad zadziorną Hiszpanią w towarzyskim turnieju piłki nożnej kobiet SheBelieves ... jeszcze ' 24.06.2019 20:09

Rapinoe wystrzeliwuje USA w pojedynku ćwierćfinałowym Pucharu Świata z Francją

Stany Zjednoczone zmierzą się z Francją w ćwierćfinale Pucharu Świata Kobiet po dwóch rzutach karnych Megan Rapinoe, które pokonały Hiszpanię 2: 1 w poniedziałek ... jeszcze ' 23.06.2019 02:30

Alex Morgan: Walcząca twarz drużyny USA

Na boisku piłkarskim i poza nim Alex Morgan woli atakować ... jeszcze ' 06.17.2019 23:20

Norwegia dołącza do Chin i Hiszpanii w ostatnich 16 meczach mistrzostw świata jako czołowe grupy Francji i Niemiec

W poniedziałek Norwegia przeszła do ostatnich 16 mistrzostw świata kobiet wraz z Chinami i Hiszpanią po pokonaniu Korei Południowej 2: 1, podczas gdy Francja i Niemcy zajęły pierwsze miejsce w swoich grupach, wygrywając z Nigerią i RPA ... jeszcze ' 06.12.2019 20:03

Niemcy na kursie, aby uniknąć USA po mocnym zwycięstwie Hiszpanii

Niemcy zignorowali nieobecność kontuzjowanej gwiazdy Dzsenifera Marozsana, aby w środę pokonać Hiszpanię 1: 0 i przejąć kontrolę nad Grupą B w Pucharze Świata kobiet, praktycznie upewniając się, że przegapią szalejące Stany Zjednoczone w ostatnich 16 ... jeszcze ' 11.06.2019 12:06

Puchar Świata może się skończyć dla „niezastąpionej” niemieckiej gwiazdy Marozsana

09.06.2019 00:36

Niemcy i Hiszpania otwierają Puchar Świata z napiętymi zwycięstwami podczas rejsu po Norwegii

08.06.2019 19:59

Kary Hermoso pomagają Hiszpanii uniknąć zdenerwowania RPA

07.06.2019 03:30

Hiszpania jest gotowa na zdobycie Everestu na Pucharze Świata, mówi trenerka Vilda

09.04.2019 22:58