2023 Indonezja 2019 Polska 2017 Korea Południowa 2015 Nowa Zelandia 2013 Turcja 2011 Kolumbia 2009 Egipt 2007 Kanada 2005 Holandia 2003 UA Emiraty 2001 Argentyna 1999 Nigeria 1997 Malezja 1995 w Katarze 1993 w Australii 1991 w Portugalii 1989 w Arabii Saudyjskiej 1987 w Chile 1985 w ZSRR 1983 w Meksyku 1981 w Australii 1979 w Japonii 1977 w Tunezji |
grupa A | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
23.05.2019 | piąta po południu | Tahiti | - | Senegal | 0: 3 (0: 2) | |
19:30 | Polska | - | Kolumbia | 0: 2 (0: 1) | ||
26.05.2019 | piąta po południu | Senegal | - | Kolumbia | 2: 0 (1: 0) | |
19:30 | Polska | - | Tahiti | 5: 0 (3: 0) | ||
29.05.2019 | 19:30 | Senegal | - | Polska | 0: 0 (0: 0) | |
19:30 | Kolumbia | - | Tahiti | 6: 0 (4: 0) | ||
Grupa B. | ||||||
23.05.2019 | piąta po południu | Meksyk | - | Włochy | 1: 2 (1: 1) | |
19:30 | Japonia | - | Ekwador | 1: 1 (0: 1) | ||
26.05.2019 | 14:30 | Meksyk | - | Japonia | 0: 3 (0: 1) | |
piąta po południu | Ekwador | - | Włochy | 0: 1 (0: 1) | ||
29.05.2019 | piąta po południu | Ekwador | - | Meksyk | 1: 0 (1: 0) | |
piąta po południu | Włochy | - | Japonia | 0: 0 (0: 0) | ||
Grupa C | ||||||
24.05.2019 | piąta po południu | Honduras | - | Nowa Zelandia | 0: 5 (0: 3) | |
19:30 | Urugwaj | - | Norwegia | 3: 1 (2: 0) | ||
27.05.2019 | piąta po południu | Honduras | - | Urugwaj | 0: 2 (0: 1) | |
19:30 | Norwegia | - | Nowa Zelandia | 0: 2 (0: 0) | ||
30.05.2019 | piąta po południu | Norwegia | - | Honduras | 12: 0 (5: 0) | |
piąta po południu | Nowa Zelandia | - | Urugwaj | 0: 2 (0: 1) | ||
Grupa D | ||||||
24.05.2019 | piąta po południu | Katar | - | Nigeria | 0: 4 (0: 2) | |
19:30 | Ukraina | - | ZASTOSOWANIA | 2: 1 (1: 1) | ||
27.05.2019 | piąta po południu | Katar | - | Ukraina | 0: 1 (0: 0) | |
19:30 | ZASTOSOWANIA | - | Nigeria | 2: 0 (1: 0) | ||
30.05.2019 | 19:30 | ZASTOSOWANIA | - | Katar | 1: 0 (0: 0) | |
19:30 | Nigeria | - | Ukraina | 1: 1 (0: 1) | ||
Grupa E | ||||||
25.05.2019 | piąta po południu | Panama | - | Mali | 1: 1 (0: 1) | |
piąta po południu | Francja | - | Arabia Saudyjska | 2: 0 (1: 0) | ||
28.05.2019 | piąta po południu | Panama | - | Francja | 0: 2 (0: 1) | |
19:30 | Arabia Saudyjska | - | Mali | 3: 4 (2: 1) | ||
31.05.2019 | piąta po południu | Arabia Saudyjska | - | Panama | 1: 2 (0: 1) | |
piąta po południu | Mali | - | Francja | 2: 3 (1: 1) | ||
Grupa F | ||||||
25.05.2019 | 14:30 | Portugalia | - | Korea Południowa | 1: 0 (1: 0) | |
19:30 | Argentyna | - | Afryka Południowa | 5: 2 (1: 1) | ||
28.05.2019 | piąta po południu | Portugalia | - | Argentyna | 0: 2 (0: 1) | |
19:30 | Afryka Południowa | - | Korea Południowa | 0: 1 (0: 0) | ||
31.05.2019 | 19:30 | Afryka Południowa | - | Portugalia | 1: 1 (0: 1) | |
19:30 | Korea Południowa | - | Argentyna | 2: 1 (1: 0) | ||
1/8 finału | ||||||
06.02.2019 | 16:30 | Włochy | - | Polska | 1: 0 (1: 0) | |
19:30 | Kolumbia | - | Nowa Zelandia | 5: 4 (1: 1, 1: 1, 1: 1) pso | ||
06.03.2019 | 16:30 | Urugwaj | - | Ekwador | 1: 3 (1: 1) | |
16:30 | Ukraina | - | Panama | 4: 1 (3: 0) | ||
19:30 | Senegal | - | Nigeria | 2: 1 (2: 0) | ||
06.04.2019 | 16:30 | Japonia | - | Korea Południowa | 0: 1 (0: 0) | |
16:30 | Francja | - | ZASTOSOWANIA | 2: 3 (1: 1) | ||
19:30 | Argentyna | - | Mali | 4: 5 (0: 0, 1: 1, 2: 2) pso | ||
Ćwierćfinały | ||||||
06/07/2019 | 14:30 | Kolumbia | - | Ukraina | 0: 1 (0: 1) | |
17:30 | Włochy | - | Mali | 4: 2 (1: 1) | ||
06.08.2019 | 16:30 | ZASTOSOWANIA | - | Ekwador | 1: 2 (1: 2) | |
19:30 | Korea Południowa | - | Senegal | 3: 2 (0: 1, 2: 2, 3: 3) pso | ||
Półfinały | ||||||
06.11.2019 | 16:30 | Ukraina | - | Włochy | 1: 0 (0: 0) | |
19:30 | Ekwador | - | Korea Południowa | 0: 1 (0: 1) | ||
Trzecie miejsce | ||||||
14.06.2019 | 19:30 | Włochy | - | Ekwador | 0: 1 (0: 0, 0: 0) aet | |
Finał | ||||||
15.06.2019 | piąta po południu | Ukraina | - | Korea Południowa | 3: 1 (1: 1) |